Yerli Dizi

Elif dizisinin yeni bölümünde Reyhan kendine geliyor

Ekranların sevilen dizisi Elif’te 6 Kasım pazartesi akşamı 596. bölümüyle ekrana gelecek. Elif’in yeni bölümünde  Reyhan’ın kendisine gelmesi başta Kerem ve Elif olmak üzere konaktakileri sevince boğar. Reyhan’ın hastane odasına gelen çiçekler Kerem’i içten içe kıskandırır. Diğer taraftan İnci ve Emirhan ise okula başlayacak olmanın heyecanını yaşamaktadır.

ELİF 596. BÖLÜMÜN KONUSU

İyileşmesi için başta Kerem ve Elif olmak üzere tüm konağın seferber olduğu Reyhan sonunda kendisine gelir. Yaşanan bu gelişme herkesi sevindirir. Konaktan sonra Reyhan’ın hastane odasına da gelen çiçekler Kerem’in moralini oldukça bozar. Çocuk özlemiyle yanıp tutuşan Hümeyra ise Tarık’ın tüm olumsuz tavırlarına rağmen bu isteğinden vazgeçmemekte kararlıdır. Bir yandan gelin hasreti çekip diğer yandan bu adayın Jülide olmaması için dua eden Leman’ın bunaltıcı davranışları Şafak’ı ona karşı tavır almaya zorlar. Okula yeni başlayacak olan İnci ve Emirhan’ın ilk gün heyecanları ise görülmeye değer. Elif’in Kerem’le birlikte hastanede Reyhan’a refakat ettiğini öğrenen Tarık ne yapacaktır? Emirhan’ın emrivakisiyle bir araya gelmek zorunda kalan Jülide ile Şafak arasında neler olacak? Elif, geçirdiği kazanın detaylarını hatırlamaya çalışan Reyhan’a kazaya Tarık’ın neden olduğunu söyleyecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesinin anlatıldığı dizi, hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de ekrana geliyor.

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

ELİF KÜNYE:

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu