Dijital PlatformlarYerli Dizi

Elif’de mutlu son!

Ekranların sevilen dizisi Elif’te bu akşam Yusuf Elif’i son anda ezilmekten kurtarır. Arzu ise peşindeki jandarmalardan kaçmaya çalışırken kendini hiç ummadığı bir yerde bulur.

Elif 527. Bölüm (9 Mayıs)’da neler yaşanıyor? Yusuf’un son anda Elif’i araç altında kalmaktan kurtarması üzerine Elif ailesine kavuşur. Elif kendisini kaçıranın Arzu olduğunu söyler. Arzu ise Yusuf’un Elif’i kurtardığını görür. Bir tarafta Emiroğlu ailesi diğer tarafta da jandarma Arzu’yu arar. Arzu jandarmalardan kaçarken yere düşer ve bayılır. Yerde baygın halde yatan Arzu’yu bir köylü bulur ve kendi evine götürür. Arzu ise jandarmalara yakalanmamanın mutluluğunu yaşarken köylü adama türlü yalanlar söyler. Peki Arzu nereye kadar kaçabilecek?

 

Arzu, Yusuf’un tuzağına mı düşüyor?

Sevilen dizi Elif’te bu akşam Arzu’nun eve dinleme cihazı yerleştirdiği ortaya çıkar. Fakat ellerinde somut bir delil olmadığı için Yusuf, Arzu’ya tuzak hazırlar. Peki Arzu bu tuzağa düşecek mi?

Elif 525. BÖLÜM (5 Mayıs Cuma)

Yusuf ve Melek evde Arzu’nun yerleştirdiği dinleme cihazını bulur. Cihazı eve Arzu’nun yerleştirdiğinden emin olsalar da ispatlamak için somut bir kanıta ihtiyaçları vardır. Bu yüzden Yusuf kendi planını devreye sokmaya karar verir. Emiroğlu ailesi evde her şey yolundaymış gibi davranarak Arzu’yu yanıltır. Ardından Zeynep, Melek’in intihar notu bıraktığı haberini verir. Aliye ise telaşlanmış numarası yaparak Melek’in uçurumdan kendini atacağını yazdığını söyler. Bunu duyan Arzu hemen bahsedilen yere doğru yola çıkar. Fakat Arzu’yu kötü bir sürpriz beklemektedir.

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu