Dijital Platformlar

Elif’in 29 Ocak Pazartesi günkü bölümünde Melek, İnci’yi hatırlayabilecek mi?

Kanl 7’de hafta içi hetrgün saat 20:00’de ekranlara helen Elif dizisi 29 Ocak Pazartesi günü 656. bölümüyle ekrana gelecek. Elif’in yeni bölümünde neler olacak. En son bölümde neler yaşanmıştı? İnci ve Melek yeniden karşılaşır peki, Melek, İnci’yi hatırlayabilecek mi?Macide’nin başına Vildan’ın verdiği ilaçlar yüzünden neler gelecek? İşte Elif’in yeni bölümünden detaylar..

ELİF’İN 29 OCAK PAZARTESİ GÜNKÜ YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Melek’i ikinci kez sokakta gören İnci, bu kez onunla konuşmayı başarır. Fakat Melek, İnci’nin tüm çabalarına rağmen onu hatırlamaz. İnci, Tülay’a Melek’i gördüğünü söyler fakat onu yine ikna edemez. Tülay, İnci’nin Melek ve Elif’i çok özlediğini düşünüp yine hayal kurduğunu düşünmeye başlar. Konakta ise Vildan’ın gizlice Macide’ye verdiği ilaçlar etkisini göstermeye başlar ve Macide’nin sağlığı günden güne bozulur. Vildan yaptıklarından dolayı pişmanlık hisseder fakat Tarık’ın baskıları yüzünden ilaçları vermeyi kesemez.

blank

RANA TARIK’I TUZAĞA DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYOR

 Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Rana Tarık’tan intikam almak için harekete geçer. İşleri ters giden Tarık ise iyice köşeye sıkışır. Rana’nın bu seferki planı ne olacak?

ELİF 657. BÖLÜMÜN KONUSU

İnci kendisine inanmayan Tülay’a küser. Tülay ise kazadan sonra olanları İnciye anlatamadığı için üzülür. Öte yandan Vildan, Tarık’ın zorlamasıyla Macide’ye ilaç diye zehir içirmeye devam eder. Macide’nin sağlığının kötüye gitmesi herkesi endişelendirir. Onun bu haline anlam veremeyen Kerem çaresiz kalır. Şirkette ise Rana Tarık’la tartıştıktan sonra izin alıp ondan uzaklaşmak için evine kapanır. Ona ulaşamayan Tarık’ın sinirleri gittikçe bozulmaya başlar. Bu durum Rana’nın çok hoşuna gider. Tarık’tan intikam alıp canını yakmak isteyen Rana kendisini dost sanan Hümeyra’yı ağına düşürür.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Melisa Döngel, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

ELİF KÜNYE:

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz Senaryo: Rüya İstanbul

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu