Fragmanlar

Elif’in Gizemli Kimliği çözülecek mi? Baba Candır 43. bölüm özet ve fragmanı

Baba Candır dizisinde bu hafta heyecan dorukta, Nermin ve Çocuklar Elif’in kim olduğunu araştırmaya devam ederler. Acaba Elif gerçekte kim? Gizemli ır çözüelcek mi?

TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi “Baba Candır’ın 43. bölümünde Salih hastanede ziyaretine geç gelen çocuklarına çok kırıldığı için onlarla hemen yüzleşmek istemez. Onu çocuklarının yanından uzaklaştıran da yeni yoldaşı Elif olur. Fakat Elif’in Salih’le kaçması çocuklar ve Nermin tarafından yanlış yorumlanır. Elif’in kim olduğunu öğrenmeye çalıştıkça yeni gizemlerle karşılaşırlar.

Haluk, evlendikten sonra başkan yardımcısı olan Ece’nin şirketteki tüm gücü eline geçirmesinden korkar. O yüzden Ece’ye bir oyun oynayan Haluk onun ev kadınlığı becerilerini test eder. Emrecan’ın işe başlamasıyla mutlu olan Ceylan, onu çok uzun süre yalnız bırakamaz.

Salih’in bu seferki ağır cezası ne olacak?

Ece, Emrecan ve Egemen günlük koşuşturmalarının peşinde annelerinin ölüm yıldönümünü unuturlar. Çocuklarının ihmalkârlığını defalarca affeden Salih Baba’nın bu seferki tepkisi bambaşka olacaktır.

Başrollerinde Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman’ın yer aldığı, senaryosu Tayfun Güneyer tarafından yazılan ve Emre Kabakuşak tarafından yönetmenliği üstlenilen sevilen dizi, 43. bölümüyle 23 Ekim 2016 Pazar akşamı saat 20.00’da TRT 1’de olacak.

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı