Yerli Dizi

Elif’in yeni sezonda izleyicisini gözyaşına boğacak…Yeni sezonda neler olacak?

Kanal 7’de ekranlara gelen sevilen dizi Elif, yeni sezona sürprizlerle başlıyor. Kanal 7’nin istikrarlı günlük dizisi “Elif”, 3. sezonuna 19 Eylül itibariyle başlıyor. “Elif” dizisinin küçük başrol oyuncusu Isabella Damla Güvenilir’e uluslararası bir şöhret de getirdi. Çünkü Elif, Türkiye’den başka 15 ülkede daha gösterimde. Elif, yeni sezona dramla başlayacak. Babası ölen Elif, annesiyle başbaşa kalacak.

ELİF İZLEYİCİSİNİ GÖZYAŞLARINA BOĞACAK

Elif karakterinin dramatik yaşantısından yola çıkılarak hazırlanan günlük dizi film, içinde yaşanan aşklarla da izleyiciyi ekrana bağlamayı bildi. Yeni sezonda birçok sürpriz izleyenleri beklerken ilk bölümde babasının ölümü ve annesiyle baş başa kalan küçük kızın dramı herkesi gözyaşına boğacak.

362. bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan günlük dizi filmin yapımcılığını üstlenen Green yapım, izleyici için bir dizi sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Yapım şirketinin yetkililerinden alınan bilgiye göre sezon içinde senaryoda sosyal konulara da değineceklerini ve ayakları yere basan gerçekçi bir yaklaşımla başarı çıtalarını daha yükseğe taşıyacakları ifade ediliyor.

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif, hafta içi her gün 19.50’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

ELİF’TE YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Ekranların büyük bir ilgiyle takip edilen günlük dizisi ‘Elif’ yeni sezonda bomba gibi bölümlerle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yıllarca kavuşulamayan aşkta mutlu sona yaklaşırken Arzu’nun çıkardığı yangın ile sezona veda eden dizide tüm taşlar yerinden oynayacak.

Kanal 7’nin yediden yetmişe herkese hitap eden dizisi Elif, yeni sezonda da kaldığı yerden devam ediyor. Küçük bir kızın anne ve babasından ayrı geçen günlerini anlatan Elif’te mutlu sona gelinmiştir. Fakat bu sefer olaylar bambaşka seyredecektir. Yıllar sonra kavuşan Kenan ve Melek’in evlenmeye karar vermesinden sonra düğün günü yaşananlar, her şeyi alt üst eder. Kenan ile Melek’in düğünlerinde, Arzu’nun düğünü engellemek için çıkardığı yangın sonucu Kenan ve Tuğçe yaşamını yitirir. Bunun üzerine Emiroğlu çiftliğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Derinden sarsılan aile yaşadıkları büyük kayıpla bambaşka bir yol haritası çizecektir.

‘Kenan’ın vefatı Elif ve Melek’i nasıl etkileyecek? Kenan ve Tuğçe’nin ölümüne sebep olan Arzu bu durumu kabullenebilecek mi? Derinden sarsılan aile şaşalı yaşamlarına devam edebilecek mi? Serdar kızının ölümünden sonra kendini nasıl toparlayacak? Selim Kenan’ın ölümüyle boşalan yeri doldurmayı başaracak mı?’ hepsi ve daha fazlasının ekrana taşınacağı Elif, izleyicilerini ekran başına kilitleyecek.

EMİROĞLU AİLESİ ZOR GÜNLER GEÇİRİYOR

Kanal 7’nin yediden yetmişe herkese hitap eden dizisi Elif’te bugün Elif, annesinin patronuyla tanışmıştır fakat onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Öte yandan Selim çiftliği elinde tutabilmek için büyük bir ihaleye girer. Peki ihaleyi kim kazanacak?

 

ELİF 363. BÖLÜMÜN KONUSU

Melek, aileye destek olmak için bir konfeksiyon atölyesinde çalışmaktadır. Fakat atölyenin sahibi Cevahir, Melek ve Elif için büyük tehdit oluşturmaktadır. Büyük patron Cevahir’le Melek’ten önce tanışan Elif, onun kötü yönüyle tanışmıştır. Cevahir’in atölyeye gelmesiyle birlikte Melek için işler iyice zorlaşır. Çiftlikte de durumlar hiç açıcı değildir. Selim, içinde bulunduğu ekonomik dar boğazdan çıkabilmek için Ümit’in bahsettiği ihaleye girmek zorundadır. Bunun için harayı satması ve teminat göstermesi gerekir. Aliye, başta bu satışa yanaşmak istemese de, sonunda razı olur. Kızının ölümüyle aylardır içine kapanan Serdar ise Emiroğullarını bitirmek için yeni planını uygulamaya koyar. Selim girdiği ihaleyi kazanıp, hem harayı hem de tüm ailenin geleceğini kurtarabilecek mi?

 

Elif’in yeni sezon fragmanı da yayınlandı:

ELİF KÜNYE:

Yönetmenler:Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri:Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş
Senaryo:Rüya İstanbul
Müzik:Korhan Nart
Uygulayıcı Yapımcı:Önder Öngüç
Oyuncular:İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu