Dijital PlatformlarFragmanlar

Elif’te heyecan dorukta! Arzu ölüyor mu?

Arzu jandarmaya teslim olmaktansa uçurumdan aşağı atlamayı seçer. Peki Arzu hırsının kurbanı olup hayatını mı kaybedecek? Kanal 7’nin sevilen yerli dizisi Elif’te heyecan yine dorukta. Elif 529. bölüm özeti haberimizde.

Elif’te yarın neler olacak? Elif 529. bölümde (12 Mayıs Cuma) – Arzu jandarmalara teslim olmak yerine kendisini uçurumdan aşağı atmayı tercih eder. Aracı, Yusuf’un ve jandarmanın şaşkın gözleri önünde uçurumdan yuvarlanarak patlar. Arzu yakalanmaktansa ölmeyi göze alır ve hırsının kurbanı olur. Bu olay herkesi şoke eder. Jandarma ekipleri bu sefer yanan aracın içerisinden Arzu’nun cesedini bulmaya çalışır. Yusuf ise bu olayı Emiroğlu ailesine anlatır. Ailede herkes büyük bir şaşkınlık yaşar. Arzu’nun öldüğüne inanamayan aile şüphelerinde haklı mı çıkacak?

BUGÜN ELİF’TE ARZU’NUN ZOR TERCİHİ (528. BÖLÜM- 10 MAYIS)

Elif’te bu akşam Arzu sığındığı evden kaçarken jandarmalar peşine takılır. Gerilimli kaçma kovalamanın ardından Arzu uçurumun kenarına gelir. Peki Arzu hangi yolu seçecek?

Arzu jandarmalardan kaçmak için sığındığı köydeki insanları yalanlarıyla kandırır. Fakat Arzu yeni bir planla harekete geçmeye çalışır ve sığındığı evdeki adamın arabasıyla kaçar. Öte yandan Elif travmasından dolayı bölük pörçük de hatırlasa onu ilk başta kaçıranın başka bir kadın olduğunu söyler ve Şule’yi tarif eder. Yusuf ise Arzu’yu yakalamayı kafasına koyar. Arzu yolda araçla seyir halindeyken jandarmalara takılır. Aralarında gerilimli kovalamaca yaşanır. Kısa süre sonra Yusuf da bu kovalamacaya dahil olur. Arzu artık köşeye sıkışmıştır. Arzu gözü dönmüş şekilde uçurumun kıyısına kadar gelir. Acaba Arzu kendini uçurumdan mı bırakacak yoksa adalete mi teslim olacak?

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu