Yerli Dizi

Elif’te Tarık, Hümeyra’nın parasını alabilecek mi?

Kanal 7 ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen Elif’te bu akşam Tarık Hümeyra ile arasını düzeltip ondan para almayı planlar. Fakat hiç ummadığı bir olay yüzünden gerilen çiftin arası daha çok açılır. Peki Elif’te yarın ve Perşembe neler yaşanacak. İşte yeni bölümlerin özetleri…

TARIK HÜMEYRA’DAN PARA ALABİLECEK Mİ?
582. Bölüm- 17 Ekim Salı

Kerem Reyhan’ın üniversite sınavlarına hazırlandığını öğrenir. Ona yardım etmek için eksik test kitaplarını bulup Elif aracılığıyla Reyhan’a ulaştırır. Fakat kitapları gören Reyhan’ın tepkisi hiç Kerem’in umduğu gibi olmaz. Tarık yasa dışı işleri için paraya ihtiyaç duyar. Parayı Hümeyra’dan alabileceğini düşünen Tarık, karısına karşı rol yapar. Hümeyra her şeyin yoluna girdiğini düşündüğü sırada işler yine tersine döner. Birce ise kendini kanıtlamak için Yunus’un peşinde koşuşturmaya devam etmektedir. İhtiyaç duyduğu yardım, hiç ummadığı bir yerden gelir. Fakat işler yine de Birce’nin istediği gibi gitmez.

TARIK ELİF’TEN KURTULMAK İÇİN HÜMEYRA’YI KULLANACAK

583. Bölüm 18 Ekim Carşamba

Tarık ve Rana arasındaki yakınlaşma gittikçe artar. Öte yandan Tarık Elif’ten kurtulmak için yeni planlar peşindedir. Reyhan Kerem’e karşı sert davranır. Kerem, Reyhan’ın kendisine bir yanlış anlaşılma yüzünden öfkeli olduğunu anlar ve Reyhan’ın verdiği tepkiye tavır alıp ona mesafeli davranmaya başlar. Her şey tersine dönmüş, fakat ikili arasındaki buzlar çözülmemiştir. Yunus’un görmezden gelip küçümsemelerine artık dayanamayan Birce nihayet patlar. Fakat tam işi bırakmayı düşündüğü anda hiç beklemediği gelişmeler olur. Şirkette işe yeni başlayan Rana ile arasındaki ilişki giderek yakınlaşan Tarık, Hümeyra’yı geri plana atar. Öte yandan Hümeyra Tarık’a kendini affettirmek için hazırlık yapmaktadır. Tarık’ın ise aklında Elif’ten kurtulmak için Hümeyra’yı kullanmak vardır.

ELİF KONAKTAN ATILACAK MI?
583. Bölüm 19 Ekim Perşembe

Tarık, Elif’i göndermek için Hümeyra’nın çocuk sahibi olamamasını kullanır. Peki Tarık amacına ulaşabilecek mi? Vildan Elif’le fazla yakınlaştığını düşündüğü Reyhan’dan kurtulmanın yolunu ararken istediği fırsatı yakalar. Evde okutulacak mevlit için hazırlıklar başlar. Reyhan’ın mevlüt için lokma dökeceğini öğrenen Vildan ise bu fırsatı değerlendirmek için kolları sıvar. Öte yandan Birce, Yunus’un kendisine verdiği her işi canla başla yetiştirmeye çalışmaktadır. Fakat Yunus her defasında ona daha sert davranır. Birce yine de gücünü toplayıp savaşmaya devam eder. Tarık, ise Elif’i evden kovmak için Macide ve Hümeyra’yı ikna etmeye çalışır. Hümeyra’nın çocuk sahibi olamamasını kullanan Tarık, Elif’i evden gönderebilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu