Dijital Platformlar

Elif’te Ümit ile Serdarın arasındaki uçurum büyüyor…

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam düşmanlarının birbiri içinde çatışmaya başlaması Emiroğlu ailesi için büyük bir tehlike olur. Peki, Serdar ve Arzu cephesinde yaşanan olaylar aileye nasıl yansıyacak? Elif 3 Kasım Perşembe ve 4 Kasım Cuma özet ve fragmanları haberimizde.

Elif 396. Bölüm özeti (4 Kasım) 

Emiroğlu ailesi maddi sıkıntılar içerisindedir. Aliye ailesini kurtarmak için her yolu denese de çiftliğin üzerindeki ipotek onu köşeye sıkıştırır. Öte yandan ailenin düşmanları ise kendi içerisinde çatışmaya başlar. Ümit’in Arzu’ya olan aşkının ortaya çıkması Serdar ile arasını açar. Serdar güvendiği adamını kaybetmekle kalmayıp yeni bir düşman kazanır. Düşmanlarının birbirine girmesi ise Emiroğlu ailesine daha büyük zararlar vermesine neden olur.

VEYSEL CEVAHİRİ VURACAK MI?

Elif’te bu akşam Veysel, ekmek kapısına zarar verenlerin Cevahir’in adamları olduğunu öğrenir. Geçmişin intikamıyla yanıp tutuşan Cevahir Veysel’in karşısına çıkar. Peki, kavganın sonu kanlı mı olacak?

Elif 395. BÖLÜM (3 Kasım) 

Aliye dar boğazdan çıkabilmek ve işleri yoluna koymak için herkesten gizli çiftliği ipotek ettirmenin huzursuzluğunu yaşar. Elif ve Melek ise sürekli karşılaştıkları zorluklarla mücadele ederken Cevahir onları huzursuz etmeye devam eder. Öte yandan çeyizci arabasını dağıtanların Cevahir’in adamı olduğunu öğrenen Veysel, kendine hâkim olamayıp Cevahir’le kavga eder. Peki bu kavganın sonunda ne olacak?

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

Elif Künye

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem, Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

Başa dön tuşu