Televizyon

Elif’te yine heyecan dorukta, Arzu çiftlikte ne ile karşılaşacak? (373. bölüm özeti)

Kanal 7’nin soluksuz izlenen dizisi Elif’te Arzu Serdar’ı avcunun içine alır. Kendisini daha güçlü hisseden Arzu, kızının intikamını almak için çiftliğe gider. Peki, Arzu amacına ulaşabilecek mi? Elif 373. bölümde yaşanacaklar haberimizde.

ELİF 373. BÖLÜM ÖZETİ (4 EKİM SALI)

Arzu, Erkut’un yardımı sayesinde Serdar’ı tehdit edebilecek büyük bir koz ele geçirir. Bu yüzden Serdar artık Arzu’yu Gonca’ya karşı idare etmek zorunda kalır. Arzu, onun elini kolunu bağladıktan sonra soluğu çiftlikte alır ve tüm nefretini Elif’e kusar. Selim, Elif’i kurtarır ama Arzu kolay kolay pes etmez. Aynı günün gecesi, Emiroğulları çiftliğini kapısı acı acı çalınır. Çiftlik halkı panikle yataklarından kalkar. Peki çiftliğe gelen kim?

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20.00’de Kanal 7’de…

Dizilerde Yeşilçam rüzgarı

Ekranların en istikrarlı yapımlarından “Elif” isimli günlük dizi film 3. Sezonunda kaldığı yerden yoluna devam ediyor. Green yapımın yapımcılığını üstlendiği günlük dizi filmin yapım ortağı İnci Gülen, Yeşilçam filmlerinin günümüz dizi furyasının temel dayanağı olduğunu savundu. Başarılı yapımcı İnci Gülen “Elif isimli günlük dizi filmde bazen Tarık Akan’ın bir sahnesini, bazen Perran Kutman, Türkan Şoray, Kadir İnanır, Fatma Girik gibi isimlerin filmlerinden bir sahne seyrediyor hissine kapılabilirsiniz” dedi. Başarıyı yakalamış her televizyon yapımının temelinin Yeşilçam izleri taşıdığını yoksa başarının olamayacağını savunan İnci Gülen “Yeşilçam filmleriyle büyümüş bir neslin karşısında reyting savaşını sürdürüyoruz. Yapımcılığını üstlendiğimiz Elif, işlenen aşklarda ya da küçük başrolümüz Elif karakterinin yaşadığı acılarda, Yeşilçam filmleri esintisi var. Olmasa başarı hayal olurdu” dedi.

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem , Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu