ManşetTelevizyon

Elnur Huseynov Eurovision’a kilitlendi

Büyük bir ekiple günlerdir prova yapan Azerbaycan temsilcisi Elnur Huseynov, Eurovision Şarkı Yarışması için artık gün sayıyor.

Azerbaycanlı şarkıcının ‘Hour of the Wolf (Karanlıklara Teslim Olmam) adlı şarkısını tüm dünyaya seslendirmesine çok kısa bir zaman kaldı. Elnur, Viyana’daki Eurovision otoriteleri tarafından da ilk 10’da gösterilen favori yarışmacılar arasında olduğu haber veriliyor.

Azerbaycanlı şarkıcı provalarına devam ediyor. Elnur: “Bu şarkı ‘asla pes etme, kalbin bu savaşı hak ediyor. Ayağa kalk; hoşgörü, kabulleniş ve tüm dünya birliği için savaş’ mesajını veriyor ve bu mesajı tüm dünyaya duyuracağız.” dedi.

21 Mayıs gecesi yarı final için ter dökecek olan Elnur “Herkesin gözünü kırpmadan seyredeceği çok güzel bir şov hazırladık, çok çalıştık, umarım herkes beğenir ve herkesin kalbine dokunur.” diye konuştu.

ÜNLÜLERDEN ELNUR’A DESTEK

Kendisine destek olan ünlü isimleri görünce çok şaşırdığını ve sevindiğini söyleyen Elnur Huseynov; “Hiç böyle bir şey beklemiyordum, çok sevindim. Zaman ayırıp böyle bir video çeken herkese çok teşekkür ederim. Umarım sizin yüzünüzü kara çıkarmam.” dedi.

Elnur’a destek olan ünlüler şunlar: Acun Ilıcalı, Fettah Can, Gupse Özay, Eser Yenenler-İbrahim Büyükak-Oğuzhan Koç, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Levent ülgen, Asuman Dabak, Betül Demir, Alper Kul, Murat Evgin, Bülent Parlak, Gülhan Tekin, Suzan Kardeş, İskender Paydaş, Suat Ateşdağlı, Fatma Toptaş, Cansu Kurtcu, Günay Musayeva, Aydın Kurtoğlu, Sefa Doğanay, Çiğdem Batur ve Barış Arduç.

Avusturya’nın başkenti Viyana’da gerçekleşecek yarışmada ‘Hour of the Wolf’ ile dünyaya sesini duyuracak olan Elnur’un şarkısına ilgi ise günden güne artıyor.

Elnur, 21 Mayıs akşamı Viyana’da yarı finalde 11. sırada yarışacak. Final ise 23 Mayıs’ta gerçekleşecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu