Televizyon

Emel Müftüoğlu hangi kanalda “talk show” programı yapacak?

Uzun süre müzikal çalışma yapmayan ve yıllar sonra sessizliğini oyunculuk yaparak bozan pop dünyasının tanınmış yorumcusu Emel Müftüoğlu, bu kez bambaşka bir kariyer heyecanı ile geliyor. Emel Müftüoğlu, 360 TV’de bir talk show programı için gün sayıyor. Emel Müftüoğlu, 360 Derece Emel’ce adlı programda ünlü konuklarıyla sohbet yapacak.

ŞİMDİ DE  ŞANSINI PROGRAMCILIKTA DENEYECEK

??????????

Uzun bir aradan sonra geçtiğimiz Şubat ayında “Emel ile Yeniden ” isimli albümüyle, 1990 yılından bu yana yaptığı albümlerde hit olmuş parçalarını bir araya getiren ve müzik sektörüne heyecan yaratan ünlü sanatçı Emel Müftüoğlu, yine uzun bir aradan sonra ekranlara ‘360 Derece Emel’ce’ adlı yepyeni bir talk-show programı ile geri dönüyor…

BİRÇOK DİZİDE OYUNCULUK YAPTI

Çocuklar Duymasın, Ayrılsak da Beraberiz, Seksenler gibi birçok dizi ve programa başarı ile imza atan Projes Film’in yapımcılığında, danışmanlığını Yaşar Gaga’nın, koordinatörlüğünü Mutlu Hesapçı’nın ve yönetmenliğini ise Elif Saatçi’nin üstlendiği “360 derece Emel’ce” programı, 20 Eylül Salı saat 23:30’de 360 ekranlarında seyirciyle buluşacak.

 

 

HAFTA İÇİ 4 GÜN YAYIN

Haftaiçi Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma geceleri ekrana gelecek program için hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Emel Müftüoğlu, hem birbirinden ünlü sürpriz konukları ağırlayacak olmanın, hem de yıllar sonra ekrana geri dönmenin mutluluğunu yaşıyor.

Programında konuklarının daha önce hiç bir yerde paylaşmadıkları anılarına ve başarı hikayelerine yer verecek olan Emel Müftüoğlu, müzik dolu sohbeti ile izleyenlere dolu dolu bir şov hazırladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu