Medya

Emin Çapa’dan flaş Halk TV açıklaması

Halk TV’de olaylı bir biçimde ayrılan ekonomi gazetecisi Emin Çapa, bir süre önce Özlem Gürses’le birlikte ayrıldığı Halk TV’ye geri döneceğini duyurdu.

Emin Çapa, yaklaşık 1 ay önce ayrıldığı Halk TV’nin yönetimiyle ‘geri dönüş’ konusunda uzlaştıklarını duyurdu. Çapa, “Uğruna mücadele ettiğimiz ortak hedefin her şeyin üzerinde olduğu konusunda uzlaştık” dedi.

Yeniden Halk TV’ye dönme kararını sosyal medya hesabındın duyuran Emin Çapa’nın konuya dair paylaşımları şöyle:

“Sevgili Dostlarım; @halktv yönetimi ile yaptığımız görüşmelerden sonra, uğruna mücadele ettiğimiz ortak hedefin her şeyin üzerinde olduğu konusunda uzlaştık. Bir kere bu konuda uzlaşınca gerisi kolay oldu. Pazartesi gününden itibaren kaldığımız yerden yeniden başlıyoruz.

YOUTUBE’DAN YAYIN YAPACAK MI?

Bu kararda, ‘Türkiye’nin içinde bulunduğu dramatik noktada en iyi mücadele nerede verilir?’ sorusunun yanıtı önemli bir yer tutuyor. 2018’de olduğu gibi, şimdi de bu sorunun yanıtı @halktvcom.tr. Seçim sonuna kadar her iki tarafın youtube kanalında da yayın yapmayacağım.

Sevgili @siring’in aman vermez diplomatik çabaları, @baristerkoglu ve @AysenurArslantv’ın “hadileri” @SuatToktas ‘ın “en doğru yolu bulalım” çabası çok değerliydi. @cafermahiroglu’nun “kişisel konular önemli olamaz” açık yürekliliği olmasa sonuç alamazdık.”

YOUTUBE GELİRİ PROBLEM OLMUŞTU

Çapa, ayrılışının ardından, Halk TV yönetiminin kendilerinden YouTube gelirlerinin yarısını istediğini açıklamış ve ‘İpin koptuğu nokta burası’ demişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu