Magazin

Emin Pazarcı ‘Psikolojim bozuldu’ diyen Danla Biliç’e yüklendi: “Beter Ol”

Çocuklara kötü örnek olduğu gerekçesiyle hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunan Danla Biliç, takipçilerinden destek istemiş ve psikolojim bozuldu açıklaması yapmıştı. Danla Biliç’in  destek açıklamasına Akşam gazetesi Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı’dan çok sert karşılık geldi. Pazarcı, “Psikolojim bozuldu” diyen Biliç’e “Beter Ol!” dedi.

DANLA BİLİÇ’E SERT ÇIKTI

Danla Biliç’in videolarının şikayet konusu olmasının yansımaları devam ediyor. Hatırlanacağı gibi Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği sosyal medya ve YouTube’da adından söz ettiren Danla Biliç, Kerimcan Durmaz ve Enes Batur hakkında savcılığa şikayette bulunmuştu.

Danla Biliç, konuyla ilgili çektiği son videosunda bu konuya değinerek takipçilerinden destek istemişti. “Psikolojim bozuldu” diyen Biliç, takipçilerine yönelik olarak “Bana sahip çıkın” demeyi ihmal etmemişti.

“BETER OL!”

Danla Biliç’in bu açıklamasına Akşam gazetesinin Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı çok sert tepki gösterdi. Pazarcı sosyal medya Twitter hesabından Danla Biliç için şunları yazdı.

Bunlara böyle yapmak lazım:
“Çocuklara kötü örnek oluyor” diye hakkında suç duyurusunda bulunulan Danla Biliç “Psikolojim bozuldu, bana sahip çıkın” demiş! Köpeksiz köyde değneksiz gezerken, o çocukların ahlakını bozarken, o çirkin ifadeleri kullanırken, iyiydi değil mi? Beter ol!”

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu