Medya

Emin Pazarcı’nın ‘Mine Kırıkkanat’ yorumu çok konuşulacak!

Akşam gazetesi Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı’nın Cumhuriyet yazarı Mine Kırıkkanat ile yaptığı paylaşım dikkatlerden kaçmadı. Pazarcı, Mine Kırıkkanat’ı “ecnebi” olarak niteledi. Cumhuriyet yazarının okuduğu okulları ve yurt dışında yaşadığı süreleri yazan Pazarcı, Kırıkkanat için “bizden değil ki bizim gibi düşünsün” diye yazdı.

EMİN PAZARCI’NIN MİNE KIRIKKANAT YORUMU

Emin Pazarcı,  sosyal medya Twitter hesabından Kırıkkanat için yaptığı paylaşımda “Hala Mine Kırıkkanat’la uğraşıyoruz…Oysa ecnebi (yabancı) o, mazur!Norte Dame de Sion Frassız Lisesi mezunu. Fransız Konsolosluğuna bağlı Pierre Loti ilkokulunda 10 yıl öğretmenlik yaptı. Eşi de Fransızdı. Yıllarca İspanya’da yaşadı. Bizden değil ki, bizim gibi düşünsün!” diye yazdı.

MİNE KIRIKKANAT’IN ATATÜRK AÇIKLAMASI ÇOK KONUŞULMUŞTU

Cumhuriyet yazarı Mine Kırıkkanat, katıldığı bir televizyon programında, tepki çeken açıklamasıyla gündeme gelmişti.. Programda Kırıkkanat’ın “10 yıl önce bu kadar Atatürkçü değildim. Şimdi Atatürk benim ilahım diyorum. Hiçbir kusurunu görmediğim gibi Atatürk’e artık tapıyorum. 10 yıl önce tapıyordum demezdim” şeklindeki açıklaması tepki çekmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu