Magazin

Emina Sandal’ın yasak aşk yaşadığı iddia edilen Miskoviç cephesinden açıklama

Mustafa Sandal ve Emina Sandal ‘ın boşanma kararı almasının yankıları devam ediyor. Sırp basınında ayrılığın temelinde aldatma olduğuna dair çıkan ısrarlı yayınlar ikiliyi magazin gündeminin zirvesinde tutuyor. Emina Sandal’ın Marko Miskoviç’le yasak aşk yaşadığı yolundaki iddialara Miskoviç’in avukatından açıklama geldi.

MİSKOVİÇ: “11 YILDIR İLETİŞİM KURMUYORUZ”

Marko Miskovic’in Sırp basınında çıkan aldatma haberlerini reddettiği öğrenildi. Emina Sandal, Sırp basınında çıkan ‘Eski sevgilisiyle görüşüyor’ şeklindeki haberleri, Miskoviç, “11 yıldır kendisini hiç görmedim. Haber tamamen asparagas” şeklinde konuşarak kabul etmemişti.

Bu kez de Marko Miskovic avukatından açıklama geldi.

“MEDYAYA YANSIYAN HABERLER KURGU”

Marko Miskovic’in avukatının Sırp medyasına Emina Sandal ile alakalı olarak yazılı açıklamada bulunduğu haber veriliyor. Açıklamada, Marko Miskovic’in eşi Jovan Miskoviç ile birlikte evliliklerinin devam ettiğini ve her şeyin yolunda olduğu ifade edildi.Basına yansıyan haberlerin tamamen kurgu olduğu kaydedilen açıklamada, zannedildiği gibi Marko Miskovic ile Emina Sandal’ın hiçbir şekilde iletişimde olmadıkları ve hatta 11 yıldır hiç görüşmediklerinin altı yeniden çizildi.

Miskoviç’in avukatı Andrej Prekaysky’in açıklamaları şöyle;

“Bay Mark Miskoviç ve Emina Sandal hakkında çıkan haberlerin hepsi asılsızdır. Bay Mark Miskoviç, iddia edildiği gibi hiçbir şekilde Emina Jahoviç ile görüşmemiştir. İkili arasında SMS alışverişi asla yapılmamıştır. Basında yer alan haberler ailenin itibarını zedelemektedir. Evlilik dışı görüştüğü yönünde yapılan haberler, basında yeni bir gündem, kriz oluşturmak için gerçekleştirilmiştir. Sansasyon amaçlı yapılan haberler ailenin mahremiyetine yönelik düzenlenen bir saldırı niteliğinde olup, müvekkilimin yanlış bilgilerle itibarına yönelik bir saldırıdan ötesi değildir.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu