Televizyon

Emine’ye talip gelen damat adayının gayri meşru çocuk şoku!

Esra Erol’da 26 Mayıs 2017 Cuma tarihli yayınında şok üstüne şok yaşandı. Dün Emine’ye talip gelen damat adayı Burak için canlı yayında gelen telefonun ardından bugün gerçekler yine canlı yayında su yüzüne çıktı. Burak konuyu talip olduğu Emine’ye eksik de olsa anlattığını iddia etti. Ancak Burak’ın anlatmadıkları da bugün yayında ortaya çıktı! Damat adayı pes ederek itirafları peş peşe sıralayınca stüdyodakiler de ekran başındakiler de şoku yaşadı!

Burak 2013 yılında evli bir kadınla birlikte olduğunu, kadının ise “Hamileydim ama çocuğu aldırttım” demesi üzerine ilişkisini bitirdiğini kabul etti. Gelin adayı Emine dünden beri dinmeyen gözyaşlarını ekran karşısında da tutamadı. En sonunda yüzüğü çıkaran Emine, damat adayı ile karşılıklı oturmayı istemediğini söyleyerek yan koltuğa geçti. Damat adayı Burak canlı yayında soğuk kanlı tavırlarıyla herkesi çileden çıkardı.

Gerilimin artacağını anlayan Esra Erol stüdyodakileri konuşturmadı!

2010 yılında Facebook’ta Kavak Yelleri isimli bir dizinin hayran sayfasında açılan sohbet grubunda bir kadınla tanıştığını kabul eden Burak, kadının evli olduğunu bildiğini ancak muhabbetlerinin sürdüğünü söyledi. Kadının kocasıyla da tanıştığını ve karı kocanın davetlisi olarak Batman’a gittiğini söyleyen Burak’ın açıklamaları Esra Erol’u şok etti. “Sen oraya ne vasıfla gittin?” diye soran Erol’a Burak, arkadaş olarak gittim dedi. Bunun üzerine Esra Erol “Sen evli olsan, karın facebooktan bir erkekle arkadaş olsa onu evine davet eder, yatıya alır mısın?” diye sorunca Burak “Hayır etmem” dedi.

Konunun burada da bitmediğini Batman’da evli kadının misafiri olduğu o gece sabaha karşı kadının odasına geldiğini kendisinin ise birlikte olmayı reddettiğini söyleyen Burak, iki üç yıl sonra kadının kendisini aradığını Ankara’da olduğunu ve eşinden ayrıldığını söylediğini belirtti. Bunun üzerine Ankara’ya giden Burak “Orada olanlar oldu” dedi. Ne oldu diye soran Esra Erol’a Burak ilişkiye girdiklerini itiraf etti. Aradan bir süre geçince kadının kendisini telefonla aradığını ve “Hamileydim ama çocuğu aldırdım” dediğini iddia eden Burak’ın bu sözleri programdaki danışman Avukat Hatice Hanım’ın “Hiç inandırıcı değilsin” yorumlarına sebep oldu. Avukat Hanım “Acaba o mu aldırdı, sen mi aldırmaya zorladın?” diye şüphesini dile getirince Burak kendisinin zorlamadığını belirtti.

Burak, Emine’ye olayı kısmen anlattığını ama eksik anlattığını, herkesin hata yapabileceğini söyledi. Emine gözyaşları içinde yüzüğünü çıkardı ve Esra Erol’a uzattı. Bu arada stüdyoda bir alkış tufanı koptu. Daha sonra locadan söz almak isteyenlere, Esra Erol “Arkadaşlar lütfen konunun hiçbir tutar yanı yok. Çok sert yorumlar gelebilir. En iyisi yorum yapmayalım.” dedi.

Burak çocuğuna sahip çıkmayacağını söyledi

Halen evli olan ancak Burak ile ilişkisinden bir evladı bulunan kadının set ekibine çocuğuna soyadını veren bir kocası olduğunu ve konumunun bozulmasını istemediğini söylediği belirtildi. Esra Erol ve Avukat Hatice Hanım, Burak’a “Çocuğuna sahip çıkmayacak mısın?” sorusuna Burak “Hayır istemiyorum!” dedi…

https://www.youtube.com/watch?v=ooSRW5W_ZjY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu