Dijital Platformlar

Emiroğlu Çiftliğini alan Arzu’nun gözü şimdi de şirkette. Elif son bölüm özetleri…

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Arzu, çiftliğe erken taşınmaya karar verir. Emiroğlu ailesini perişan etmek isteyen Arzu yeni planlar peşindedir. Peki Arzu bu planları gerçekleştirebilecek mi? Elif dizisinde Arzu’nun gözü bir türlü doymak bilmiyor.

Arzu, Emiroğlu ailesi taşınmadan çiftliğe yerleşmeye karar verir. Emiroğulları onunla aynı çatı altında kalmak istemese de Arzu istediğini yapar. Amacı onları huzursuz etmek olan Arzu başarılı olur. Melek, Elif’le Arzu’nun aynı evde olması sebebiyle sürekli diken üzerindedir. Her ne kadar yasal süreç onlardan yana olsa da Arzu’yla daha fazla bir arada yaşamamak için bir an önce evden çıkmak isterler. Arzu, onların başlarına getirdikleriyle yetinmez ve daha fazlasını ister. Amacı Selim’den şirket hisselerini de almak olan Arzu Selim’e teklif götürür. Selim, hisseleri satmak istemeyince Arzu da Ümit’te yardım ister. Ümit Arzu’ya yardım edecektir ama bunun için önemli bir şart koşar. Peki Ümit’in şartı ne?

Dün yayınlanan bölümde neler yaşandı? 

Ekranların sevilen dizisi elif’te dün yayınlanan bölümde Arzu Emiroğullarının çiftliği bir an önce boşaltmasını ister. Emiroğlu ailesi, eşyalarını toparlamaya çalışırken bir yandan da yeni yaşamlarında onları nelerin beklediğini merak eder. Amacına ulaşıp çiftliği satın alan Arzu, Emiroğlu ailesine çiftliği derhal boşaltmalarını söyler ve onlara evi boşaltmaları için üç gün verir. Çiftliğin yeni sahibinin Arzu olduğunu öğrenen Emiroğlu ailesi yaşadıkları şoku atlatmaya çalışır. Bir an önce yeni bir ev bulup çiftliği boşaltmak ve bir daha Arzu’nun yüzünü görmemek niyetinde olan aile birbirine iyice kenetlenir. Arzu ise soluğu Yusuf’un yanında alır. Yusuf’a kendisi ile aşık atamayacağını belirten Arzu çiftliği aldığını ve Melekleri kovduğunu söyleyip gider. Çiftlikteki herkes toparlanmaya başlar. Aliye, gençliğinin geçtiği, çocuklarını büyüttüğü evle vedalaşıp Melek’in yanına gider ve en başında Arzu’yu bu eve gelin getirdiği için kendini suçladığını söyleyerek Melek’ten özür diler. Peki Emiroğlu ailesini bundan sonra nasıl bir hayat bekliyor?

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20:10’da Kanal 7’de…

Yönetmenler: Mahmut Kaptan -Betül Sevim

Görüntü Yönetmenleri: Mukadder Kızılca -Vedet Dikmetaş

Senaryo: Rüya İstanbul

Müzik: Korhan Nart

Uygulayıcı Yapımcı: Önder Öngüç

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Emre Kıvılcım, Selin Sezgin, Aysun Güven, Cemre Melis Çınar, Gülçin Tunçok, Dilara Uzer, Hakan Bozyiğit, Hasan Ballıktaş, Batuhan Soncul, Derya Şen, Beril Ada Yeşil, Umut Ölçer, Gürhan Gülbahar, Pelin Çalışkanoğlu, Sinem Akman, Deniz İrem, Asuman Kostak, Efsun Akkurt, Müge Esmeray, Umut Özkan, Merve Kayaalp, Esra Öztop, Emre Çaltılı, Serhat Üstündağ

Başa dön tuşu