Magazin

Emniyet şeridini ihlal eden Demet Akalın’dan pişkin cevap

Sosyal medyayı en iyi şekilde kullanan ve popülaritesini arttırmayı başaran Demet Akalın, özel hayatını da sosyal medyada paylaşmaktan çekinmiyor. Ancak Demet Akalın’ın son paylaştığı fotoğraf büyük tepkilere sebep oldu. Ancak Demet Akalın bu tepkilere “Özrü kabahatinden büyük” dedirten yorumlara sebep olan Demet Akalın öyle bir cevap verdi ki…corlu

Demet Akalın Çorlu’da yeni açılan alışveriş merkezinde vereceği konser için eşi OkanKurt ile yola çıktı. Yolda çektiği bir fotoğrafını da Instagramdan hayranlarıyla paylaştı. Fotoğrafının altında “Çorlu yolunda” notunu düşen hayranları fotoğraftaki bir ayrıntıya dikkat edince olanlar oldu.

 

Demet Akalın emniyet şeridini ihlal etti 

Demet Akalın’ın emniyet şeridini kullandığı fotoğraflı paylaşımı, şarkıcının takipçileri tarafından tepkiyle karşılanınca Demet Akalın salon kadını kimliğinden sıyrıldı. Demet Akalın, gelen tepkiler üzerine “Parası neyse öderim, Okan bey kullanıyordu.” diyerek hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.  Tepkiler daha da artınca Demet Akalın, bir süre sonra paylaştığı fotoğrafı silmek zorunda kaldı.

Bu arada hatırlatmakta fayda var emniyet şeridine girmenin cezası ise 600 lira.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu