Dijital PlatformlarMagazin

Emrah Aşk ve Mavi ile ekrana dönüyor, peki partneri kim?

Emrah İpek, ATV’de yayınlanacak olan Aşk ve Mavi dizisi ile ekranlara hızlı bir dönüş yapma hazırlığında. NTC medya yapımı dizinin çekimleri için tüm ekip Nevşehir’de toplandı. Ünlü oyuncunun dizideki partneri ise sonunda belli oldu.

Aşk ve Mavi (Götür Beni Gittiğin Yere)  dizisinde Emrah’ın, partneri nihayet belli oldu! Emrah’ın yeni dizisi Aşk ve Mavi’deki partneri kim olacak? Ayrıntılar M.bey’de…

10 senelik dizi suskunluğunu bozan Emrah, ATV ile hayranlarına kavuşma hazırlığında. Emrah’ın oynayacağı Aşk Ve Mavi Dizisinin Teaseri yayınlandı.

Emrah’ın dizideki partneri kim?

Edinilen bilgilere göre; Emrah Aşk ve Mavi dizisinde başrolü oyuncu Sedef Avcı ile paylaşacak.

Emrah bir kamyon elbise götürdü

Ekim ayında başlaması beklenen dizinin çekim hazırlıkları Nevşehir’de devam ediyor. Emrah yeni dizisinde giymek üzere bir kamyon dolusu elbise, ayakkabı, aksesuar, kemer, çorap vs. gibi kıyafetlerini sete taşıttı.

Emrah Erdoğan İpek kimdir?

1971 yılında Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde doğdu.  1983 yılında ilk profesyonel albümü “Ağam Ağam”‘ı çıkardı ve “Küçük Emrah” olarak müzik dünyasına adım attı. 1990’lı yıllardan itibaren albümlerinde kendi bestelerine yer veren Emrah, kariyerine aynı hızla devam etti. 1994 yılında Emrah bir rekor daha kırdı. İnönü Stadyumunda verdiği konserle ilk defa Türk bir sanatçı 50.000 kişiye seslendi. Müzikte gösterdiği başarıyı ilk kez 1997’de bir dizide gördü Emrah. “Unutabilsem” ile Türkiye’nin en başarılı dizisinden birinde başrolü oynadı. Ardından 2000 senesinin Haziran ayında “Ya Hey” ve 2002 senesinin Mart ayında “Ar+ı” albümlerini çıkaran sanatçı, 2002 yılı Eylül ayında yeni bir dizi ile televizyon ekranlarına geri döndü. Kınalı Kar isimli dizide başrol oynadı. 2004 senesinin Haziran ayında “Kusursuzsun” albümünü çıkardı ve “Büyük Yalan” dizisinde rol aldı. 2005 yılının Eylül ayında “Dön” albümünü çıkardı. 2006 yılının Ağustos ayında “Adın Ne Senin?” ile ilk maksi teklisini çıkardı ve aynı yıl “Adak” dizisinde başrol oynadı, diziyi “Best of Emrah” albümü izledi. Albüm, en çok sevilen Emrah şarkılarının yenilenmiş versiyonlarından oluşuyordu. Aynı yıl “Oğlum İçin” adlı dizi ve “Bir Dilek Tut” isimli yarışma programında jüri üyeliği yaptı. 2008 yılında ise 1990’lardan başlayarak örneklerini verdiği house müziğin (“Ye Kürküm”, “Sevdim mi Tam Severim”, “Haydi Düğüne”…) yanı sıra hip hop ve soul yaptığı, yepyeni bir albüm olan “Yelpaze”yi çıkardı. Sanatçının, bilindik tarzının çok dışında olan, söz konusu türlerdeki eserleri kendine has bir üslupla seslendirdiği “Yelpaze”, 25.000 adet satarak Emrah’ın bugüne kadar çıkardığı en az satan albüm oldu. 2009 yılının Eylül ayında ise Emrah TRT1 ekranlarında yayınlanan Hicran Yarası dizisinde 28. bölümden sonraki kadroya dahil oldu ve zengin bir işadamı rolünde oynadı. 2010 yılında ise “8notes” grubuyla anlaşarak 8notes müzik grubunun müziği ve kendi yorumuyla Türk halk müziği eserlerini caz-funk tarzında yorumladı. Albümde genelde “Pir Sultan Abdal” ve “Neşet Ertaş” türkülerini seslendirdi. 2011 yılının Temmuz ayında “Terzinin Oğlu” isimli albümünü çıkardı. Emrah, Gelmeyen Bahar filmiyle ilk yönetmenlik deneyimini gerçekleştirdi. Film, 8 Mart 2013 tarihinde vizyona girdi.

Sedef Avcı kimdir?

sedef

Sedef Avcı 1982, İstanbul doğumlu, Türk oyuncu, model. Kanal D’de yayınlanan Menekşe ile Halil ve Ezel adlı dizilerdeki rolleriyle tanınmaktadır. Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunu olan Sedef Avcı, Gaye Sökmen Ajansı’na bağlı olarak mankenlik yapmıştır. 1997 Elite Model Look birincisidir. Model ve oyuncu Kıvanç Kasabalı ile evlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu