Magazin

Emrah Karaduman, Aleyna Tilki’nin sevgilisi mi?

Bu yıl adından en çok söz ettiren şarkıcı Aleyna Tilki ile yine bir haber gündeme geldi. Cevapsız Çınlama şarkısının düzenlemesini yapan Emrah Karaduman ile Aleyna Tilki’nin sevgili oldukları iddia ediliyor.

Daha önce magazin programlarında da Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman’ın sevgili oldukları yönünde cümleler sarf ediliyor ve Emrah Karaduman’ın sevgilisini nasıl olur da alkollü barlarda şarkı söylemesine müsade eder yorumları yapılıyordu. GEçtiğimiz gün Kuruçeşme’de birlikte görülen ikili için yine aşk söylentileri yayıldı.

Emrah Karaduman ile Kuruçeşme’de Fenerbahçe Feyenoord maçını izleyen Aleyna Tilki’ye sevgili olup olmadıkları sorulması üzerine genç şarkıcı “Fener maçını izledik. Galibiyetten dolayı mutluyuz.” açıklamasını yaptı. Tilki “Biz sürekli görüşüyoruz. Youtube’da 2016’nın en çok tıklanan klip olduk. Onu kutladık, mutluyuz” dedi.

Ece Seçkin’in “Aleyna Tilki biraz daha mütevazı olmalı” açıklaması hakkında sorulan soruya ise Aleyna Tilki “Alkollü mekana çıkmamı istemiyor. Haklı zaten. Çok seviyorum onu. Benim büyüğüm, yaşıma en yakın olan bayan sanatçı. İdolüm bu yüzden” açıklamasını getirdi.

Başa dön tuşu