Medya

Emrah Serbes’in itiraf şovu için Ahmet Hakan ne yazdı?

Yazar senarist Emrah Serbes’in İzmir – Aydın otobanında meydana gelen ve bir baba ile kızın hayatını kaybettiği kazaya sonrası yaptığı sosyal medya paylaşımıyla birlikte tutuklanmasının yankıları sürüyor. Olayın sıcaklığı ile pek çok kişi Emrah Serbes’in ne kadar vicdanlı bir hareket yaptığını dile getirmiş takdir etmişti. Ama daha sonra hayatını kaybeden insanların ailesinin olayın peşine düşmesiyle birlikte ortaya çıkan görüntüler havayı tamamen Serbes’in aleyhine çevirdi. Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da Emrah Serbes’in itiraf şovuna tepki gösteren yazarlardandı.

EMRAH SERBES’E BİR TEPKİ DE AHMET HAKAN’DAN

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan,  Emrah Serbes ile ilgili olarak “Bakar mısınız herifin yaptığına! 16 yaşında genç bir kızın ve babasının ölümüne sebebiyet verdiği için vicdanı sızlayan bir adam, ‘Soyadımın sonunda t yok’ falan diye espri patlatmaya ve mevzu çıkarmaya çalışıyor” diye yazdı.

Ahmet Hakan’ın “Emrah’lar, Kadir’ler, Can’lar Zerrin’ler, Rüzgâr’lar falan… Çok ucuz bir roman” başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili bölümü şöyle:

 

Emrah Serbes’in bir vicdan ayaklanmasıyla hareket ettiğine inanmaya hazırdım.

Ta ki…

Teslim olduktan sonra polis aracına bindirilirken…

“Ben Emrah Serbes! Serbes’in sonunda t yok!” diye bağırdığını işitinceye kadar.

Bakar mısınız herifin yaptığına!

16 yaşında genç bir kızın ve babasının ölümüne sebebiyet verdiği için vicdanı sızlayan bir adam, “Soyadımın sonunda t yok” falan diye espri patlatmaya ve mevzu çıkarmaya çalışıyor!

Senaryo falan değil bu…

Çok pespaye ve çok ucuz bir roman!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu