GündemManşet

Emrah Serbes’in neden olduğu ölümcül kazanın bilirkişi raporunda hangi bilgiler var?

Yazar Emrah Serbes’in 3 kişinin ölümüne neden olduğu kazada bilirkişi raporu tamamlandı. Rapora göre Serbes’in asli ve tam kusurlu olduğu belirlendi. Serbes, İzmir-Aydın yolunda, arkadan otomobillerine çarptığı Ayhan Özçelik (59), eşi Nilgün Özçelik (51) ve kızı Zeynep Özçelik’in (16) ölümüne neden olmuştu. Emrah Serbes, neden olduğu kazadan 6 gün sonra suçunu itiraf ederek, teslim olmuştu.

EMRAH SERBES TAM KUSURLU

Bilirkişi raporuna göre, Emrah Serbes’in asli ve tam kusurlu olduğu ortaya çıktı. Kazada yaşamını yitiren Ayhan Özçelik’in ise kusurunun olmadığı bilgisi de raporda yer aldı.

 

Hatırlanacağı gibi Emrah Serbes, kazadan 6 gün sonra sosyal medya üzerinden yazdığı itiraf mektubunu paylaşarak, kazanın sorumlusunun kendisi olduğunu duyurmuştu. Bunun üzerine Torbalı Adliyesi’ne gelen Serbes, suçunu itiraf edip, teslim oldu. İfadesinin alınmasının ardından Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edilen Serbes, tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

Kazayla ilgili soruşturma devam ederken, hazırlanan bilirkişi raporunda da Emrah Serbes’in asli ve tam kusurlu olduğu belirtildi. Raporda Serbes’in aracı alkollü kullandığı, aşırı hızlı olduğu için şerit ihlali yaptığı ve takip mesafesine dikkat etmediği yer aldı. Kazada yaşamını yitiren Ayhan Özçelik’in ise herhangi bir kusurunun bulunmadığı hazırlanan raporla soruşturmaya eklendi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu