Magazin

Emrah’ın hakkındaki ‘işsiz güçsüz’ açıklamasına Cihat Tamer’den jet cevap

Ünlü oyuncu Cihat Tamer’in, ATV’de yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinin başrol oyuncusu Emrah için ” Oyunculukla alakası yok” açıklaması olay oldu. Bu açıklamaya çok sinirlenen Emrah, sosyal medya hesabından Cihat tamer için çok sert açıklama yaptı. ” Bu aralar işsiz ve güçsüz, üzüldüm durumuna” diye yazan Emrah’a Cihat Tamer, Teve2 kanalında yayınlanan 2. sayfa programından cevap verdi. Tamer, “kurt kocayınca köpeklerin maskarası olur” dedi.

CİHAT TAMER-EMRAH POLEMİĞİ BÜYÜYOR

Emrah’ın çok sert açıklamasının ardından  Teve2’de yayınlanan 2.Sayfa programına bağlanan Cihat Tamer ” O programda ne demişim ki bu kadar, anlamadım. Kurt kocayınca köpeklerin maskarası olur… Ben başka bir şey demiyorum. Ona da hayırlı günler dilerim. Hayır, ben bugüne kadar ben Emrah’la hiç muhatap olmadım. Çok eskiden onun babasını oynamam için çağırmışlardı prodüksiyondan, ben kabul etmemiştim. ‘Emrah’la oynamam’ demiştim. O oyunculuğunu öne sürmüştü, ben de ‘oyuncu olmak o kadar kolay değil’ demiştim” dedi.

EMRAH’TAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

Sosyal medya hesabından Cihat Tamer’e seslenen Emrah’ın “İnsanlar seni hatırlarda belkide iş bulman kolaylaşır…” açıklaması dikkat çekti.

İşte Emrah’ın çok sert açıklaması:

Kendini sanatın, tiyatronun azizi görüp, insanların mesleki kariyerleri ile ilgili yorum yapma hadsizliğinde bulunan bu şahsiyet saygıyı hak etmiyor.. Bu arkadaş daha önceleri de medyada zaman zaman hakkımda yorum yapmaya çalışan bir zavallı aslında… Yaşına olan saygımdan hiç cevap vermedim muhatap olmadım… Ancak bu arkadaş tekrardan bundan bir kaç gün önce bir tv programında mesleğimle ilgili kendisine hiç yakışmayan bir biçimde konuşmuş . Anladığım kadarıyla bu Cihat Tamer denen arkadaş bu aralar işsiz ve güçsüz… Yazık aslında üzüldüm de durumuna… Tabii evde oturup yapımcıların aramasını beklemek çok zor olsa gerek… Kaderin böyle arkadaş.. Rabbim yardımcın olsun… Ha bu arada bu paylaşımımdan dolayı sana bir faydam dokunur inşallah.. İnsanlar seni hatırlarda belki de iş bulman kolaylaşır..

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu