Yerli Dizi

Emrah’ın yerine geçecek olan Keremcem, Aşk ve Mavi’ye hareket getirebilecek mi?

Emrah, bir süre önce ATV’nin iddialı dizisi Aşk ve Mavi ile yollarını ayıracağı haberi ile gündeme gelmişti. Medyada çıkan haberler göre Emrah, yapım şirketi NTC Medya’dan zam istemiş talebine olumsuz cevap alınca da diziden ayrılma kararı aldığı dile getirilmişti. Emrah’ın sevilen dizinin önümüzdeki Cuma günü yayınlanacak bölümünde senaryo gereği ölerek dizinin kadrosundan ayrılacak.

EMRAH BU BÖLÜMDE VEDA EDİYOR

Aşk ve Mavi’nin yeni bölüm fragmanında Emrah’ın oynadığı karakter Ali’nin ölmesi Emrah’ın diziden ayrılma vakti geldi yorumlarına neden oldu. Yeni bölüm tanıtım videosunda Ali, abisi Cemal’in(Cüneyt Mete) kucağında can veriyor.

Emrah, 10 yıl gibi uzun süren bir zamandan sonra ilk defa bir dizi projesi ile Türk izleyicisinin karşısına çıkmış ve medyada bu konu oldukça ses getirmişti.

Diziye Emrah’ın yerine sevilen oyuncu Keremcem’in dahil olacağı haber veriliyor. Keremcem’in diziye hangi karakter ile dahil olacağı ve senaryonun ne şekilde evrileceği dizinin müdavimleri tarafından merakla bekleniyor. Dizi için öne sürülen durağanlık eleştirilerinin son bulması için Keremcem tercihinin yeni bir hamle niteliği taşıyacağı kulislerde konuşuluyor.

Ayrıca dizinin ana karakteri olan Ali’nin projeden ayrılmasının reytinglere nasıl yansıyacağı da başka merak edilen konulardan birisi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu