Spor

Emre Belözoğlu gol sevinciyle ilgili tepkiler için ne dedi?

Medipol Başakşehir’in Fenerbahçe’yi 2-1 mağlup ettiği maçta takımının galibiyetine sevindiği için eleştirilen Emre Belözoğlu, maç sonunda özellikle sosyal medyada kendisiyle ilgili yapılan yorumlara tepki gösterdi.

Medipol Başakşehir, Fenerbahçe’yi 2 – 1 mağlup etti. Maçın ardından M. Başakşehir takımın kaptanı Emre Belözoğlu, oğluyla yaşadığı gol sevincinin eleştirilmesine yönelik yapılan eleştirilere tepki gösterdi.

Destekten TR

“FENERBAHÇE’DE OYNADIĞIM DÖNEMDE FORMAMIN HAKKINI VERDİM”

Destekten TR

Maçta yaşadıkları gol sevinçlerini tribünde bulunan oğlu Ömer ile yaşayan Emre Belözoğlu, maç sonu basın mensuplarına açıklama yaptı. Soyunma odasında kendisiyle ilgili eleştirilerin gündeme geldiğini aktaran Belezöğlu, konuyla ilgili açıklama gereği duyduğunu ifade etti.

Destekten TR

Fenerbahçe’de 8 yıla yakın forma giydiğini ve o formanın hakkını verdiğini söyleyen Emre, “UEFA yolunda çok değerli üç puan kazandık. Önümüzdeki iki maçtan bir puan çıkardığımız andan itibaren dördüncülüğü garantiliyoruz. Başka şekilde konsantre olamazdık. Türkiye’de insanlar kendilerinde neyi görüyorlarsa, neyi eksik yaşıyorlarsa karşılarındaki insanlara bunu rahatlıkla söylemekte ve iftira atmakta çekinmiyorlar. Benim, Fenerbahçeliliğimi kimseye ispatlayacak durumum yok, 8 seneye yakın orada oynadım ve formanın hakkını verdim.” diye konuştu.

“SADECE OĞLUMLA SEVİNCİMİ PAYLAŞTIM”

Fenerbahçe’nin de oynadığı dönemde yükümlülüklerini yerine getirdiğini dile getiren Emre, “Oğluma bir öpücük gönderdim diye abartılı mı sevinmiş oluyorum? İnsanların biraz vicdanlı yaklaşmalarını istiyorum. Geçen sene Fenerbahçe formasıyla burada şampiyonluk kaybettim. Soyunma odasında hüngür hüngür ağladım. Bugün de Başakşehir forması altında UEFA için önemli avantaj yakaladığımız için oğlumla bu sevinci paylaşmamda mı sakınca var? Lütfen herkes olaylara biraz daha vicdanlı baksın. Ülkemizde bu şekilde herkesi suçlamak, yakıştırma yapmak olmuyor. Oğlumla sevincimi paylaşmamdan normal bir şey olamaz.” şeklinde konuştu.

“HİÇBİR ZAMAN FENERBAHÇE TARAFTARINI ÜZMEDİM”

Emre Belözoğlu ülkede insanların şeref, namus kelimelerini çok rahat ağzına alabildiğini kaydederek, “Ben dilimden çok yüreğimde bunu yaşayan bir insanım. İnsanlar bu hayatta şerefi ve namusu için yaşar. Bugün kötü de oynadım, sakatlığım vardı. Kötü oynasak başka tarafa, iyi oynasak başka tarafa çekerler. Hayatta doğrularım için oynuyorum. Sevincimi oğlumla yaşadım diye Fenerbahçe taraftarı üzülüyorsa, kızıyorsa yapacak bir şey yok. Ben onları hiçbir zaman üzmedim, bundan dolayı kızıyorlarsa yapacak bir şey yok.” diye konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR