MagazinSpor

Emre Belözoğlu ifade veriyor; sırada Volkan Şen ve Tayfur Havutçu var…Peki ünlü isimler neden ifade veriyor?

Yurda kaçak yollarla lüks araç sokan çeteye yönelik İstanbul İl Jandarma Komutanlığı’nın başlattığı operasyon kapsamında futbol dünyasının ünlü isimleri ifade veriyor. Soruşturma kapsamında Başakşehir’in futbolcusu Emre Belözoğlu’nun ifadesinin alındığı haber veriliyor. Beşiktaş’ın eski futbolcusu teknik direktör Tayfur Havutçu ile Fenerbahçeli futbolcu Volkan Şen’in de ifade verecekleri öğrenildi.

KAÇAK LÜKS ARAÇ OPERASYONU FUTBOL DÜNYASINA SİRAYET ETTİ

Sabah Gazetesi’nden Nazif Karaman’ın haberine göre, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı’nca yurda kaçak yollarla lüks araç sokan çeteye yönelik başlatılan operasyonda yurda kaçak yollarla sokulan lüks araçları satın alan kişilerin tek tek ifadesine başvuruluyor.

EMRE BELÖZOĞLU İFADEDE

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma çerçevesinde ünlü futbolcu Emre Belözoğlu’nun ifadesinin alındığı öğrenildi. Maslak’taki İstanbul İl Jandarma Komutanlığı yerleşkesine davet edilen Belözoğlu, öğlen saatlerinde geldiği Jandarma’da ifade veriyor.

SIRADA VOLKAN ŞEN VE TAYFUR HAVUTÇU DA VAR

İlerleyen saatlerde ise ünlü teknik direktör Tayfur Havutçu ile Fenerbahçeli futbolcu Volkan Şen’in de ifade vereceği belirtildi. Bu kişilerin yurda sokulan kaçak araçlardan temin ettikleri, sonradan elden çıkardıkları iddia edildi.
İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri sahte belge ve kaçak yollarla yurda lüks araç sokan bir çeteye yönelik operasyon düzenlemiş, operasyon kapsamında şüpheli olarak Fenerbahçeli Ozan Tufan gözaltına alınmıştı. Ünlü futbolcu ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu