Magazin

Emre Kınay’dan “hata”itirafı…Hangi dizide oynadığına pişman oldu?

Emre Kınay’dan ilginç açıklamalar. Ünlü oyuncu bir organizasyon kapsamında Ankaralılarla buluştu. Sorulan bir soru üzerine Kınay’dan “hata yaptım” itirafı geldi. Ünlü oyuncu, isim vermeden geçen yıl Kanal D’de ekrana gelen Kara Yazı dizisi projesinde yer almasının hata olduğunu açıkladı. Emre Kınay,  tiyatro, sinema ve televizyon dünyasıyla ilgili samimi açıklamalarıyla Ankaralıların gönlünü kazanırken kariyeriyle ilgili çok ilginç açıklamalrın altına imza attı.

EMRE KINAY’DAN HATA YAPTIM İTİRAFI

Bir hayranının “Unutamadığınız bir diziniz var mı” diye sorması üzerine Emre Kınay da “Bir anneye hangi evladını daha çok seviyorsun demek gibi bir şey… O yüzden ayırt edemem. Hata yaptın mı dersen, geçen yıl bir hata yaptım. 25 yılda bir hata mazur görülür. Yanlış karar verdim. Çok ikna olmayacağım bir hikayede oldum. Zaten doğal sürecinde de çok uzun sürmedi” diye konuştu.

Geçen yıl Kanal D’de ekrana gelen Kara Yazı dizisinde Emre Kınay’ın yanı sıra Haluk Bilginer, Zeynep Çam ve Ushan Çakır gibi önemli oyuncular yer almıştı. Dizinin ekran macerası kısa sürmüş ve Kara Yazı 6. bölümünde erken final yapmıştı.

İzleyicilerden gelen sorular üzerine set anılarını anlatan usta oyuncu, “Setlerden dolayı sağ dizimin altı yırtık. 12 kas yırtığım var. Hiç dublör kullanmadım. Bizde dublör çok para. Yılan Hikayesi’ni çekerken Memet Ali’yle 3. kattan 1. kata atladık. Sağ omzum yırtıldı. Şu anda bile hava değişiminden dolayı omzumda ağrı var” açıklamasını yaptı.

KENDİNİZİ DİZİLERE KAPTIRMAYIN

İzleyicinin kendisini dizilere çok kaptırmaması gerektiğini de anlatan Emre Kınay, “Siz kendinizi çok kaptırınca oyuncu da oynadığının rol olduğunu unutabiliyor” dedi.

 

SOSYAL MEDYA HESABIM YOK

Kınay, sosyal medyada kendisi adına yapılan paylaşımlarla ilgili bir soru üzerine ise “Benim adıma açılmış çok hesap var ancak benim sosyal medya hesabım yok. Benim adıma gördükleriniz bana ait değildir. Siyasal görüşüm; laik, demokratik, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’ne inanıyorum. Atatürk benim önderim, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının çizdiği yolda çağdaşlık ve muhasır medeniyet seviyesinde devam etmekten yanayım. Siyasi görüşüm budur” açıklamasında bulundu.

İZLEMEZSENİZ O DİZİLER YAYINLANMAZ

Kınay “Dizilerde şiddet olayları hakkında ne düşünüyorsunuz” sorusuna ise “Seyircinin tercih ettiği, yapımcının da talebi yerine getirdiği projeler bunlar. Siz seyretmezseniz, o diziler yayınlanmaz” yanıtını verdi.

1 GECE BAŞLADIK 4 YIL SÜRDÜ

Son dönemde sahne performansıyla da büyük beğeni toplayan Kınay, “Siz beni tanımadan önce de müzik yapıyordum. Sonra tiyatro, sinema ve televizyon gelince müzik yapamadım. 20 yıl ara vermiştim. Bora Öztoprak ‘beraber yapalım’ dedi. 1 gece başladık, 4 yıldır sürüyor” diye konuştu.

SINGLE ÇIKARACAK
Yeni orkestra ile solo konserlere başlayan Emre Kınay’ın, çok yakında kendi bestesiyle ilk dijital single’ını çıkaracağı öğrenildi.

AnkaMall AVM’de Ankaralıların büyük ilgisiyle karşılayan Emre Kınay, tüm hayranlarıyla tek tek ilgilendi. Usta oyuncu, söyleşi sonunda hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu