Magazin

En çok kilo veren 10 ünlü

Fazla kilolar her zaman bireyleri hem psikolojik hem de fiziksel olarak rahatsız eder. Kimilerinde çeşitli hastalıklar sonucunda kimilerinde ise farkında olmadan alınan kiloları geri vermek almak kadar kolay değildir.

Meslekleri ve yaşamlarıyla belirli bir üne kavuşan kişiler halka mal olur. Bu kişilerin yaşamlarında gerçekleşen olaylar genellikle ses getirmeyi başarır. Özellikle fazla kilolarından kurtulan ünlüler, gerek yeni halleri gerekse nasıl verdikleriyle ilgili olarak gündeme gelir.

Fazla kilolar her zaman bireyleri zor durumlara soktuğu için bunlardan kurtulmak için diyet programları ve spor salonlarından faydalanılır. Sabır isteyen bir süreç olan kilo verme döneminde sağlıksız durumlardan kaçınmalı ve alanında profesyonel kişilerin yönlendirmeleri doğrultusunda hareket edilmelidir. Sabredip kısa zamanda fazla kilolarından kurtulan ünlüler hakkında yapılan araştırmalar için kaynak oluşturmak gerekir. Magazin haberleri gündemine oturan, çok kilo veren isimlerden biri Pelin Öztekin’dir. Çocukluğundan gençliğine kadar geçen süre zarfında hep fazla kilolarıyla başı dertte olan Öztekin, azmetti ve hastalık derecesinde olan kilolarından kurtuldu. Tam olarak 90 kilo veren Pelin Öztekin, sağlıklı bir şekilde yaşamına devam ediyor.

2 yıl içerisinde sağlıklı bir şekilde 60 kilo veren Esin Gündoğdu, fazla kilolarından sabrederek kurtuldu. Şu anda 78 kilo olan Gündoğdu, fit bir şekilde yaşamına devam ediyor. Bir diğer isim Büşra Pekin. Çok Güzel Hareketler Bunlar programındayken kilolu haliyle tanınan Pekin, bu durumdan rahatsız olmuş olacak ki 12 kilo vererek fazla kiloları vücudundan attı.

Fazla kilolu hallerini tarihin tozlu raflarına kaldıran bir diğer isim de Okan Karacan, Bir yıl içerisinde 60 kilo vererek 80 kilo dolaylarına inan Karacan, şimdi sağlıklı bir yaşam içerisindedir. Şahan Gökbahar’da fazla kilolarıyla başı dertte olan ünlü oyunlardan biriydi. Ancak hem diyet hem de spor programları ile bu kilolarından kurtulmayı başardı. Birçok kez diyet programına uyan ve hatta mide küçültme ameliyatı olan Hacı Sabancı bir türlü kilolarından kurtulamamıştı. Ameliyatın ardından 1 yılda 50 kilo vererek fit bir görünüme kavuştu. Diğer kilo veren ünlü haberleri arasından; Seren Serengil, Uraz Kaygılaroğlu, Ümit Erdim ve Işın Karaca.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu