Yerli Dizi

EN ÇOK REKLAM ALAN DİZİLER HANGİLERİ?

Haftanın en çok reklam alan dizileri belli oldu…MTM, en çok reklam alan ve haber olan yerli dizileri araştırdı.

Medya Takip Merkezi’nin (MTM) yaptığı araştırmaya göre, 15 – 21 Ekim haftasında, yerli diziler arasında, reklam paylarından en fazlasını alan yapım, Star TV ekranlarında yayınlanan “Beni Affet” adlı dizi oldu. Hafta içi her gün yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkan dizi, tekrarlarıyla birlikte 10 bölümde, toplam 502 reklam spotu yayınlayarak açık ara birinci oldu.

En çok reklam alan yerli dizilerde bu hafta ikinci sırada, geçen haftaki yerini koruyan ”Aşk Bir Hayal” adlı dizi yer aldı. Tekrar bölümleriyle hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden dizi, 394 adet reklam spotunu hedef kitlesine ulaştırmaya çalıştı. Diziyi, FOX ekranlarında başlayan komedi dizisi “Harem” takip etti. Harem ise, 374 adet reklamı izleyiciyle buluşturdu.
15 – 21 Ekim haftasının Prime Time’da en çok reklam alan yerli dizileri

Muhteşem Yüzyıl haftanın en çok konuşulan yerli dizisi

MTM bu haftanın habere en çok konu olan yerli dizilerini de araştırdı. Araştırmaya göre, Muhteşem Yüzyıl uzun bir süredir olduğu gibi yine en çok konuşulan yerli dizi olarak zirveye yerleşmeyi başardı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu