Yerli Dizi

En iyi oyuncu koçu: Aslı İslamoğlu

Kral POP ve Doğan Medya tarafından medya sponsorluğunun yapıldığı, Evos Angels Dergisi tarafından düzenlenen Türkiye’nin en prestijli ödül törenlerinin başında gelen “Dijital Dünyanın Enleri” ödül töreni 4 Mart 2015 Çarşamba günü Elite World Business Hotels Yeşilköy’de gerçekleştirildi.

Sektörün nabzını tutarak oyuncuların her geçen gün artan rekabet ortamında öne çıkmalarını sağlayan ve hedefleri doğrultusunda oyunculara verdiği coaching desteğiyle de sağlayan Aslı İSLAMOĞLU, “Yılın En İyi Oyuncu Menajeri” seçildi.

Oyuncularının hedeflerine ulaşabilmek adına yapılan stratejileri bizzat Aslı İslamoğlu’nun belirlediği ve birebir bu çalışmaları kendisinin yürüttüğü kariyer planlaması sürecinde ulaştığı başarılar sonucunda 3.Dijital Dünyanın Enleri ödülüne layık görülen Aslı İslamoğlu, 2001 yılından bu güne TV, Reklam ve organizasyonun çeşitli alanlarında profesyonel olarak hizmet veriyor. Türkiye’de ilk defa “Senaryo Yazarı”, “Film Müzikleri Yapımcısı”, “Yönetmen” ve “Uygulayıcı Yapımcılık” temsilciliği de yapan İslamoğlu, hedefe giden oyuncu için en doğru projeler seçilerek kişinin bu projelere bağlı olarak kendini geliştirmesini sağlıyor.

Aslı İslamoğlu Management & Casting Agency’nin oyuncularından Yeşim Salkım ve Hazım Körmükçü’nün de Yılın En İyi Karakter Oyuncusu Ödülü’nü aldığı gece de Aslı İslamoğlu ödülünü alırken yaptığı konuşmada., “Sektörde yer alan projelerde, sadece taleplerin yanıtlanması değil, ajans portföyündeki isimlere talep yaratılması da büyük önem taşıyor. Ajans olarak sağlam ve uzun soluklu iş bağlantıları, stratejik iş birlikleri ve basın & halkla ilişkiler faaliyetleriyle, ‘iş bekleyen değil, iş öneren’ bir çalışma modelini hedefledik her zaman… Kendini geliştiren ve yenileyen isimlerle çalışmak da bizi her koşulda güçlendirdi. Huzurunuzda hem aldığım ödül için hem de ajansım bünyesinde yer alan oyuncularımız bana yaşattıkları mutluluk için teşekkür ederim.” diye konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu