İnternet

En İyi Ücretsiz Çevrimiçi Video Düzenleyiciler

En İyi Ücretsiz Çevrimiçi Video Düzenleyiciler

YouTube‘un basit bir video paylaşım platformundan çok bir yaşam tarzı olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz. Youtube’da her gün 100 milyar saatin üzerinde video izleniyor. Bu arada kısa video ağı TikTok’un yükselişi de göz ardı edilmemeli. Bununla birlikte, video düzenleme artık teknoloji meraklılarıyla sınırlı değil.

Yeni başlayanlar için, başlaması kolay en iyi çevrimiçi video düzenleme araçlarının aşağıdaki listesini kontrol etmek faydalı olabilir. Sosyal medya hesabınızda paylaşmak için videolarınızı dakikalar içinde ve mükemmel şekilde hazırlayın.

1. InVideo

InVideo, özellikle önce bir şablonla başlamak veya bir makaleyi videoya dönüştürmek istiyorsanız, temelden ileri düzeye kadar video oluşturucular tarafından kullanılabilen çevrimiçi bir video düzenleme programıdır. InVideo, çoğunlukla küçük işletmeler, serbest çalışanlar, bireyler, ajanslar vb. olan 1 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılır.

Bu platformun favori özelliklerinden bazıları:

· ücretsiz plan filigran içermez

· tanıtımlar, reklamlar, sosyal medya vb. kategoriler için 4000’den fazla şablonu var

InVideo’nun sadece 10$’lık premium planı, iStock ve Shutterstock ile entegre olarak gelir. Profesyonel video düzenleyicileri olmayan ancak yine de videodan yararlanmak isteyen işletmeler için mükemmel bir platformdur. InVideo ayrıca 7/24 destek sunar, böylece ihtiyacınız olduğunda her zaman 2 dakika içinde yardım alırsınız.

2. Clipchamp

Clipchamp, tüm video ihtiyaçlarınızı tek bir yerde toplar. Boyut sıkıştırıcı, dönüştürücü ve web kamerası kaydedici ile birlikte ücretsiz bir video düzenleyici sağlar. Kullanıcı arayüzü olabildiğince basittir ve kırpma, kesme, hız kontrolü, başlık blokları, filtreler ve daha fazlası dahil olmak üzere modern bir video yapımcısından bekleyebileceğiniz tüm temel düzenleme seçeneklerini sunar. Basitçe sürükleyin, bırakın ve tıklayın ve videonuz kullanıma hazır. Tüm bu harika özelliklerin ötesinde, Clipchamp istediğiniz kadar proje üzerinde çalışmakta ve tamamlanmış projeleri 480p çıkış çözünürlüğünde dışa aktarmakta özgürdür.

3. WeVideo

WeVideo, her yerde çarpıcı oynatma için filmlerinizi 4K’ya kadar çözünürlükte yakalamayı, oluşturmayı, görüntülemeyi ve paylaşmayı kolaylaştıran çevrimiçi video düzenleyicidir. Herhangi bir Mac veya PC bilgisayar tarayıcısında, Chromebook, iOS ve Android cihazında çalışabilirsiniz. Sundukları bulut depolama, projeleri bir cihazda başlatmanıza ve başka bir cihazda kaldığınız yerden devam etmenize olanak tanır. İş planını satın alırsanız videoyu ekip arkadaşlarınızla da düzenleyebilirsiniz. 1 GB bulut depolama alanı ile ayda 5dk yayınlayabilir ve tamamlanan projeleri 480p çıktı çözünürlüğünde dışa aktarabilirsiniz.

4. Online Video Cutter

Online Video Cutter web sitesine girdikten sonra, video oluşturma ve düzenleme yolculuğunuz başlamıştır. Süslü tasarımdan uzak olan web sitesi, basit video düzenleme için hayal edebileceğiniz her şeye sahiptir. Yüklediğiniz videoyu her türlü formatta kolayca kesebilir, kırpabilir, kırpabilir ve döndürebilirsiniz. Bir lisans satın almanız veya ekstra özellikler veya indirmeler için ödeme yapmanız gerekmez. Kullanımı tamamen ücretsizdir.

5. Magisto

 

Magisto ile ilgili şaşırtıcı olan şey, yüksek teknolojili yapay zekalarıdır. Video yapımcısı, videolarınızı ve fotoğraflarınızı sihirli bir şekilde heyecan verici video hikayelerine dönüştürebilir. Sadece birkaç dakika içinde video hikayeleriniz paylaşmaya hazır. Bir pazarlamacıysanız, Magisto hala zevkinize uyacak olanıdır. Benzeri görülmemiş bir ölçek ve etkinlikle pazarlama videoları ve ürün videoları oluşturmanıza yardımcı olabilir. iStock ile yaptıkları işbirliği ayrıca tonlarca profesyonel video klip ve fotoğraf sağlıyor.

6. Adobe Spark Video Maker

Adobe’den ücretsiz bir mobil ve çevrimiçi video oluşturucu. Spark Video, hızlı video hikayeleri oluşturmayı kolaylaştırır. Bu harika ücretsiz düzenleme yazılımını kullanmaya başlamak için önce resmi websitesinde bulunan “Video Nasıl Yapılır” konulu başlangıç eğitimini okuyun. Ayrıca tarayıcınızda veya Spark Video iOS Uygulamasında oluşturabilirsiniz.

7. Wave Online Video Editor

Animatron’dan Wave.video, sosyal medya, Youtube veya diğer projeler için çarpıcı bir video oluşturmak için gereken tüm özelliklere sahip ücretsiz bir çevrimiçi video düzenleyicidir. Wave.video ile şunları yapabilirsiniz: klipleri kırpın, videoya metin ekleyin, klipleri karartın/aydınlatın, klipleri birleştirin ve geçiş efektleriyle soldurun, videoyu yeniden boyutlandırın ve daha fazlasını yapın.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu