Televizyon

En Sevdiğim 3 Şarkı nasıl bir yarışma?

Atv ekranlarında yepyeni bir şarkı yarışma başlıyor. Sunuculuğunu Behzat Uygur’un üstlendiği En Sevdiğim 3 Şarkı yarışması 18 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’de ekranda olacak.

Her hafta 12 kişi yarışacağı programda gecenin sonunda jürinin oyuyla bir kişi 50 bin liranın sahibi olacak. jüriye kendini beğendirmeyi başaran yarışmacı bir gecede 50 bin lira kazanabilecek.

ÖDÜL 50 BİN TL.

 İzleyici yarışmada sevilen  şarkıları yeniden dinleme fırsatı bulacak.  En sevdiğim 3 Şarkı, 3 turdan oluşuyor. İlk turun sonunda 12 yarışmacıdan yalnızca 6’sı ikinci tura devam edip en sevdikleri ikinci şarkıyı seslendirecekler. Finale çıkmayı başaran 3 kişiden bir yarışmacı ise 50 bin liranın sahibi olacak.

Programda jüri üyeleri seçimlerini profesyonel müzik yorumlarıyla değil daha çok hisleriyle yapacak. Yarışmacılar jüriyi ister sesleriyle, ister seçtikleri şarkıyla isterlerse sahne performanslarıyla ya da 50.000 lira için kurdukları hayallerle etkileyebilirler.

JÜRİDE KİMLER VAR?

 

Jüri koltuğunda Nihat Doğan, Hande Ataizi ve Burak Kut yer alıyor. Yapımcılığını Bu Tarz Benim, Benim Kuaförüm, Misafir Ol Bana gibi Türk televizyonlarında ses getiren bir çok yapıma imza atan Production House’un üstlendiği En Sevdiğim3 Şarkı şimdiden şarkı yarışması anlayışını değiştirecek gibi gözüküyor.

ÖZLEM ÖZDEN VE TUĞÇE ERGİŞİ SÜRPRİZİ

Bu Tarz Benim Yarışmasında gençlerin sevgisini kazanan Tuğçe Ergişi ve Özlem Özden’de sahne arkasında yarışmacıları aileleri ve yakınlarıyla beraber olacak ve onların heyecanını, umudunu paylaşacak.

NUR BOZAR’IN DA ADI GEÇMİŞTİ

‘Bu Tarz Benim’le ünlenen Nur Bozar”ın da sahne arkası sunuculuğunu üstleneceği konuşuluyordu. Daha sonra ise Bozar’ın kadrodan çıkartıldığı ve bunu nedeni olarak, Nihat Doğan ile ‘Bu Tarz Benim’in eleme gecesinde yaşadıkları gerginliğin sebep olduğu iddia edilmişti. Ancak Nur Bozar’ın kendisine gelen teklifleri değerlendirme sürecinde olduğu öğrenildi. Sunuculuğa sıcak bakan güzelin 4-5 farklı projeden teklif aldığı ve karar verme aşamasında olduğu belirtildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu