Yazarlarımız

Enerjinizi yükseltecek sabah tüyoları

Kimi sabah çok enerjik uyanıyoruz kimi sabah ise yataktan dahi çıkmak istemiyoruz. Ve asıl önemlisi gece uyumadan önce ruh halimiz nasılsa o şekilde uyanıyoruz. Biz uykudayken bilinçaltımız uykuya geçmeden önceki duygu durumlarımızı kaydediyor ve sabahında bize tekrardan hatırlatıyor. Hatta öyle bir hatırlatıyor ki bunu tüm vücudumuzda hissediyoruz. Başımız ağrıyor, halsiz oluyoruz, gözlerimizi açmak istemiyoruz, omuzlarımız kollarımız ağrıyor… Ve vücudumuzun verdiği tepkiyle birlikte güne depresif bir halde başlamış oluyoruz. Haliyle güne nasıl başladıysak bütün günümüz bağlantılı ruh hali içerisinde geçiyor. Geceden kalma ruh halimizin yahut günlerin getirdiği negatif duyguların, ‘ yeni günümüzün’ enerjisini düşürmesini engellemek ve günün muhteşem bir enerjiyle geçmesini sağlamak için sabah tüyolarına başvurabiliriz.

SABAH TÜYOLARI

*Uyandığımız an ruh halimiz her ne olursa olsun yataktan çıkmadan önce sesli bir şekilde 7 kere ‘’ Bugün muhteşem bir gün! ‘’ diyoruz. Otomatikman beynimiz bunu gerçeklik olarak algılayacak ve ona göre enerji yaymaya başlayacak.

*Yataktan kalkıyoruz ve yüzümüzü yıkarken, akan suya bakarak yine 7 kere ‘’ Bugün muhteşem bir gün! ‘’ diyoruz.

*Ve evden çıkmadan önce son kez sesli bir şekilde ve 7 kere ‘’ Bugün muhteşem bir gün! Kontrolümün dışında gelişen olaylar bile olsa enerjim hep yüksek! ‘’ diyoruz ve evden çıkıp ‘muhteşem’ bir güne merhaba diyoruz!

*Gün ortasında işte ya da her nerede iseniz, ayna karşısına geçiyorsunuz ve kendi gözlerinizin içine bakarak 7 kere sesli bir şekilde ‘’ bugünü harika bir şekilde geçiriyorum. İstediğim her şey beni buluyor ve mucizeler bana akıyor. ‘’ cümlesini tekrar ediyoruz.

Bu uygulamayı 21 gün boyunca yaptıktan sonra hayatınızdaki değişimleri net bir şekilde görebileceksiniz.

CAN PERİMCEK/MEDYABEY

SPİRİTÜEL DANIŞMAN & YAŞAM KOÇU

İnstagram: @canperimcek

Twitter: @canperimcek

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

4 Yorum

  1. Ne kadar teşekkür etsem az hocam. Fevkaledenin fevkinde bir ritüel. Bitmesine az kaldı. Yine tekrar edcem inş. Seviliyorsunuz.✋

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu