İnternet

Enes Batur dikkatleri çeken TV programına konuk oluyor

Youtube fenomeni Enes Batur, dikkat çeken programa konuk oluyor. 9 milyon abonesi ile bu alanda Türkiye’de rekoru elinde bulunduran Youtube’un dikkat çeken ismi Enes Batur,  Cnn Türk’te Buket Aydın’ın sunduğu  ‘Buket Aydın ile 40’ın bu haftaki konuğu olacak.

ENES BATUR MERAK EDİLEN SORULARA CEVAP VERECEK

Enes Batur, programda fenomen olmak ne demek? 9 milyon takipçiye sahip olan ünlü internet fenomeni, iddia edildiği gibi gençlere kötü örnek oluyor mu? Neden, Altın Kelebek ödülü elinden alındı? Bu kadar genç yaşta bu kadar ünlü olmak ona ne hissettiriyor? gibi soruları cevaplayacak.

Enes Batur’un çektiği bazı videolar eleştiri ve tepkilere neden olmuştu. Özellikle geçmişte çektiği iki video tartışmaları beraberinde getirmiş ve genç fenomen Altın Kelebek ödülünü iade etmek zorunda kalmıştı.

TEPKİ ÇEKEN VİDEOLARIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Bir diğer eleştiri alan videosunda ise Enes batur’un amcasına yönelik hal hareket ve söylemleri büyük tepkilere neden olmuş, genç Youtuber bu videoyu gelen tepkilerden dolayı kaldırmak zorunda kalmış, sonrasında ise  takipçilerinden özür dilemişti.

Programda Buket Aydın, 40 soru soracak, Enes Batur ise yanıtlayacak. ’40’ programı, 16 Ocak Çarşamba günü saat 21.00’de Cnn Türk’te ekrana gelecek.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu