Medyabey TVYoutube

Youtuber Enes Batur son videosunda kendini nasıl rezil etti?

Youtube en fazla takipçisi olan isimlerden birisi olan Youtuber Enes Batur’un son çektiği video genç adamı adeta rezil olmasına neden oldu. Batur, amcasına ve eşine ağır hakaretler ettiği şaka videosunu gelen tepkiler üzerine Youtube kanalından kaldırmak zorunda kaldı. Batur, sosyal medya hesabından ”Herkes hata yapabilir” şeklindeki paylaşımıyla kendisini savundu.

”BİR İŞE YARASAN EN AZINDAN KARIN GÜZEL OLUR!”

Şaka videosunda amcasını provoke etmek için demediğini bırakmayan Batur’un videosu şaka konseptinin oldukça dışına çıktı. Ünlü Youtuber’ın dejenere halleri takipçilerinin de tepkisini çekti..

“Sosyal medya fenomeni” adı altında özellikle YouTube’da videolar paylaşan ve bu sayede ciddi bir kazanç elde eden, aynı zamanda bu yılın başında “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” isminde bir film çeken Enes Batur, amcası Murat Sungurtekin’i provoke ettiği bir videoyu sosyal medyada paylaştı. Gizli çekilen videoda Batur’un amcasına, “Sen adam olsan, bir işe yarasan, en azından karın güzel olur, 200-300 kilo olmaz. Salak salak hareket etme. Sen adam mısın? Adana’da neydin, ne oldun?Paran yoktu” gibi sözler sarf ettiği duyuluyor.

Batur’un amcasının bu sözler üzerine oldukça sinirlendiği görülüyor. Videonun sonunda Batur, şaka yaptığını söylüyor ama amcasının gözlerinin dolduğu görülüyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu