MagazinSosyal Medya

Enes Batur’dan aylık kazancı 530 Bin TL. haberine jet cevap

Enes Batur’un ayda 530 bin TL. kazandığı yolundaki haberler gözlerin bir kez daha Youtuber’ların kazançlarına çevrilmesine neden oldu. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu’nun, ünlü Youtuber Enes Batur’la ilgili kaleme aldığı yazı oldukça dikkat çekti. Yazıda Enes Batur’un 530 bin TL. kazanıyor olabileceği ifade ediliyordu. Medyada da oldukça yer bulan bu habere cevap Enes batur’dan gecikmedi.

ENES BATUR’DAN ALAYCI CEVAP

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu’nun dün yayımlanan “Enes Batur’un aylık kazancı” başlıklı yazısı gündeme damga vurdu.  Yazının içeriğinde Eyüboğlu, kendisine anlatılanlardan yola çıkarak Batur’un aylık kazancının 530 bin TL. gibi astronomik bir rakama olabileceğini yazdı.

ENES BATUR’UN AYLIK KAZANCI MEDYANIN YENİ GÜNDEMİ

Eyüboğlu’nun Enes Batur’un aylık geliri hakkındaki yazısının bir bölümü şöyleydi:

“Sosyal medyada dönen paralar üzerine çarpıcı rakamlar veren ajans yöneticisi, YouTuber Ener Batur’la ilgili telaffuz edilen aylık geliri söyledi. İlk sinema filmi ‘Hayal mi Gerçek mi?’yle 1 milyon 480 bin 047 seyirciye ulaşan ve 17.4 milyon TL hasılat yaptıran Batur, şayet söylenenler gibi YouTube’dan ayda ortalama 530 bin TL kazanıyorsa, seneye vergi rekortmeni ünlüler arasına giren ilk YouTuber olur!”

530 BİN TL.’LİK KAZANÇ HABERİNİ Tİ’YE ALDI

Eyüboğlu’nun Enes Batur’un kazancı hakkında verdiği rakam medyada oldukça geniş yer buldu. Enes Batur’da hakkında aylık kazancı ile ilgili yapılan haberlere cevap verdi.

Sosyal medya Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Enes Batur, hakkındaki haberlere alaycı bir yaklaşım gösterdi. Konuyu ti’ye alan batur şuunları yazdı:

SOSYAL MEDYADAN JET CEVAP

“530 bin kazanıyormuşum yalan en az aylık 2 milyon TL lütfen doğru haber yapalım ”

Batur, daha sonra da yine kinayeli bir biçimde Türkiye’nin Zenginleri listesini paylaştı. Batur’un listesindeki isimler şöyle sıralanıyordu:

1-Enes Batur 2-Salih Reyiz 3-Aliağaoğlu 4-Danla Bilic…

Batur, bu paylaşımlarıyla aylık kazancı hakkındaki haberi esprili bir dille yalanlamış oldu.

blank

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu