İnternetTelevizyon

Enes Batur’dan kırılması zor yeni rekor…

Türkiye’nin en ünlü genç Youtuber’ı ünvanını elinde bulunduran Enes batur, zor kırılacak bir rekorun yeni sahibi oldu. Enes Batur, fırtınası Youtube’da esmeye devam ediyor. Ünlü Youtube fenomeni, 9 milyon abone sayısını geçen ilk kişisel Youtube kanalının sahibi durumuna geldi.

ABONE SAYISIYLA RAKİPLERİNE GÖZDAĞI VERİYOR

Destekten TR

Sosyal medya hesabından haberi takipçileriyle paylaşan Enes Batur, abone sayısıyla parmak ısırtıyor. Genç fenomen, en yakın takipçileriyle arasını giderek açıyor.

Destekten TR

blank

Destekten TR

ORKUN IŞITMAK İLE ARASINDA 3 MİLYON FARK VAR

Batur, haberi sosyal medyadan “9 milyon” şeklindeki paylaşımıyla duyurdu. Birçok tartışmalı haberin odağında yer alan Enes Batur’un Youtube macerası dolu dizgin devam ediyor. Yine Youtube’da oldukça faal olan ve adından söz ettiren Orkun Işıtmak’ın yaklaşık 5 milyon 900 bin abonesi bulunuyor.

TÜRKİYE’DE YOUTUBE’DAN EN ÇOK PARA KAZANAN İSİM

Enes Batur’un Türkiye’de en çok kazanan Youtuber olduğu biliniyor. Batur’un aylık kazancı tam olarak bilinmese de  aylık kazancının yüzbinlerce doları bulduğu konuşuluyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR