Youtube

Enes Batur’un doğum günü partisini polis bastı iddiası

23. yaş gününü kutlayan ünlü YouTuber Enes Batur'un evini polis bastığı iddia edildi. Bir çok ismin arka kapıdan kaçtığı öğrenilirken polis ekipleri tarafından yakalananlara 3,500 TL cezai işlem uygulandığı konuşulyor.

23. yaş gününü kutlayan Ünlü Youtuber Enes Batur, Acarkent’teki villasında parti düzenledi. Pandemi kurallarının hiçe sayıldığı partiye yaklaşık 100 kişi katıldı. Gazete Vip’in özel haberine göre; akşam saatlerinde başlayan doğum günü partisini gece 02:00 sularında polis tarafından baskın düzenlendi.

3 bin 500 TL ceza

Partiye katılan bir çok ismin arka kapıdan kaçtığı öğrenilirken polis ekiplerine yakalananlara 3 bin 500 TL cezai işlem uygulandı.

Geçtiğimiz yıl koronavirüse yakalanan ve karantina kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle polisler tarafından öğrenci yurduna yerleştirilen Enes Batur, iddiaya göre Beykoz’daki evinde doğum günü partisi verdi.  Pandemi kurallarının hiçe sayıldığı partiye yaklaşık 100 kişinin katıldığı söyleniyor.

Akşam saatlerinde başlayan doğum günü partisine gece 02:00 sularında polis tarafından baskın düzenlendi. Partiye katılan bir çok ismin arka kapıdan kaçtığı öğrenilirken polis ekiplerine yakalananlara 3,500 TL cezai işlem uygulandı.

KARANTİNADAN KAÇTIĞI HABERLERİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Enes Batur, geçtiğimiz yıl karantina kurallarını hiçe saymıştı. Batur’un koronavirüse yakalanmasına rağmen evinde izole olmadığı ortaya çıkmıştı. Bu gelişme üzerine emniyet birimleri harekete geçmişti.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu