Youtube

Enes Batur’un sevgilisi Ecenaz Uner’le oynadığı Biliyom şarkısının video klibi rekora koşuyor

Ünlü YouTuber, Enes Batur, yeni çıkardığı “Biliyom” isimli tekli, YouTube’da yeni bir rekora koşuyor. Dün yayınlanan video şimdiden 3 milyon izlenme rakamını geçti.

Biliyom şarkısının video klibinde Enes Batur’un sevgilisi olduğu konuşulan genç oyuncu Ecenaz Uçer’in de yer alması dikkatlerden kaçmadı.

Enes Batur Medya Yapımcılığını üstlendiği ”Biliyom” isimli tekli çalışma, Enes Batur’un Youtube Kanalının dışında tüm dijital platformlardan da yayında. Batur, YouTube kanalından yayınladığı mesajda “Dolunay’ın 100 Milyonluk başarısının ardından sözümü tuttum ve yeni şarkımız Biliyom yayında! Sizin desteğiniz oldukça her zaman en iyi olmaya devam edeceğiz iyi ki varsınız canım ailem ❤️” ifadesini kullandı.

Söz ve müziği Emre Şakar’a ait olan şarkının video-klibinin yönetmenliğini Silvyo Behmoaras üstlenirken klibin senaryosu ise Enes Batur’a ait.

Enes Batur’un hayranları video klibi adeta beğeni ve yorum yağmuruna tuttular.

İşte, Enes Batur’un rekor kırmaya aday Biliyom şarkısının video klibi:

 

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu