Magazin

Engelsiz Yaşam Vakfı Ödülleri sahiplerini buluyor

Engelsiz Yaşam Vakfı, Avrupa Göz Group ana sponsorluğunda 5. Yılın En İyileri Ödül Töreni düzenleyecek.

12 Ocak Pazartesi akşamı Yağmur AYAZ’ın Kırmızı Halı röportajları ve Vatan ŞAŞMAZ’ın gecenin sunuculuğunda Wow İstanbul Hotel & Convention Center Yakut Salonu’nda görkemli bir törenle yapılacaktır. Bu önemli gecede İstanbul Büyükşehir Belediye Bşk. Mimar Sayın Kadir TOPBAŞ, Demet Sabancı ÇETİNDOĞAN, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Muazzez Abacı, Muazzez Ersoy, Perihan Savaş, Halit Kıvanç, Beyazıt Öztürk(Beyaz), Demet Akalın, Nükhet Duru, Bengü, İvana Sert, Nur Yerlitaş, Ömür Gedik, Kibariye gibi isimler ödül alacak.

Bu yıl Vizyon Production & Next Door İletişim tarafından gerçekleştirilen organizasyon, KRAL TV, Kıbrıs Genç TV ve Uçan Kuş TV tarafından banttan yayınlanacak.

Sanat, Politika, Sinema, TV, Sahne ve iş dünyasının en’leri Vakfın yaptığı anketlerle 2014 yılı için YILIN EN İYİLERİ’ni belirledi. Ayrıca ENGELSİZ YAŞAM VAKFI 2014 Yılının En Başarılı SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ’nin yanısıra SİNEMA ve SAHNE dünyasının duayen sanatçılarına da “YAŞAM BOYU MESLEK ve ONUR ÖDÜLLERİ’ni bu gecede alacaklar.

Vakıf ayrıca bu yılki galada sanatçıların da desteğiyle sosyal sorumluluk anlayışıyla TÜRK KIZILAYI ile işbirliği yaparak KAN BAĞIŞININ önemine dikkat çekilecek. Ayrıca BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ile yapılan işbirliğiyle  “Eğitim Her Engeli Aşar“ çalışmasıyla da eğitimin önemi vurgulanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu