MagazinSinema

Engin Akyürek hangi ünlü yönetmenin filminde rol alıyor?

Hayranları bu habere çok sevinecek. Başarılı oyuncu Engin Akyürek ünlü yönetmenin yeni sinema filminde rol alacak. Yeni sezonda Kanal D’de Gülizar adlı dizi projesinde yer alacağı belirtilen Engin Akyürek aynı yönetmenin sinema filmi projesi ile de beyaz perdede boy gösterecek. Peki kim bu ünlü yönetmen?

Engin Akyürek, Babam ve Oğlum, Ulak adlı filmleri ve Çemberimde Gül Oya dizisi ile hafızalara kazınan ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın yeni sinema filminde oynayacak.  Kanal D’de yayınlanacak “Gülizar” adlı dizi için birlikte çalışan Çağan Irmak, Avşar Film’le dram ve gerilim türünde yeni bir film projesi için el sıkışınca başrolünde Engin Akyürek’i oynatmayı tercih etti.

Çağan Irmak dizi projesinden önce filmi çekmeye karar verdi. Alınan bilgilere göre; senaryosunu Çağan Irmak’ın kaleme aldığı ve henüz ismi hakkında bilgi verilmeyen yeni proje için mekan olarak İstanbul dışında gizemli bir köy seçildi ve filmin cast çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor.  Bir kalbin dönüşüm hikayesini anlatan gerilim filminin başrolü için görüşülen oyuncular arasında bu yıl Kanal D’nin yüzü olan Engin Akyürek olduğu ve oyuncuların netleşmesinin hemen ardından çekimlere başlanacağı söyleniyor.

Gülizar dizisinin konusu

Senaryosunu Mahinur Ergun’un yazdığı, 03 Medya imzası taşıyan “Gülizar” dizide, Suzan adında bir pavyon şarkıcısı ve onun büyüttüğü en yakın arkadaşının kızı Gülizar’ın hikayesi konu ediliyor. Kenar mahallede yaşayan Gülizar’a bir gün büyük bir miras kalıyor ve daha sonra genç kız görkemli bir çiftlikte yaşamaya başlar. Gülizar çiftliğe yerleştikten sonra ise orda yaşayan iki erkeğin aşkı arasında kalır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı