MagazinSinema

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in yer aldığı Bir Aşk İki Hayat’ın vizyon tarihi belli oldu

Ünlü oyuncular Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in başrolleri paylaştığı ‘Bir Aşk İki Hayat’ filminin vizyon tarihi belli oldu. Son dönemde sinema izleyicisinin dikkatini çeken yapımın vizyon tarihi büyük bir merak konusuydu. Bir Aşk İki hayat,  15 Şubat’ta seyircisiyle buluşacak.

GİŞEDEKİ PERFORMANSI MERAK EDİLİYOR

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’i bir araya getiren, Ay Yapım ve Medyapım imzalı filmin gişedeki performansı merak ediliyor.

Yönetmenliğini ‘Delibal’, ‘Medcezir’ ve ‘Ufak Tefek Cinayetler’ gibi başarılı yapımlara imza atan yönetmen Ali Bilgin’in, senaryosunu ise Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın kaleme aldığı ‘Bir Aşk İki Hayat’ filminin ilk fragmanı 2019’un ilk gününde yayınlanmıştı.

“SİZ NE KARAR VERDİNİZ?”

Engin Akyürek’in yönetmen Umut’a, Bergüzar Korel’in ise mimar Deniz karakterine hayat verdiği filmde, Umut’un kaderini o gece vereceği karar değiştirecek. Köpeğini dışarı çıkarmak ile evde kalmak arasında bir tercih yapması gereken Umut, aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasına hangisinin doğru olduğunu bilmeden adım atacak. Biri karşısına hayatının aşkını çıkarırken, diğeri ise onu fırtınalı günlere savuracak. Hayatın, aldığımız küçük kararların toplamı olduğunu gözler önüne serecek, ‘Bir Aşk İki Hayat’ın fragmanı izleyicilere, “Zamanı geri alma şansınız olsa siz ne karar verdiniz?” sorusunu sorduracak. Filmde Akyürek ve Korel’e İpek Bilgin, Merve Dizdar, Osman Sonant ve Serhat Parıl gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu