Sinema

ENGİN AKYÜREK VE FARAH ZEYNEP ABDULLAH’I BULUŞTURAN FİLM

Başrollerini Engin Akyürek ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı, senaristliğini ve yönetmenliğini Kerem Deren’in üstlendiği sinema filmi “Bi Küçük Eylül Meselesi” vizyon tarihi belli oldu. Film 14 Şubat’ta vizyonda olacak. Film Kerem Deren’in ilk yönetmenlik denemesi olması açısından da ilginç.

Filmin yapım şirketi Ay Yapım…Dizi prodüksiyonlarının en önemli şirketlerinden biri olan firma yeni filmle adeta sinema da ben de varım diyor.

FİLMİN KONUSU:Eylül hayatta istediği her şeye sahip. Güzel, neşeli, eğlenceli. Ta ki bir gün başına bir şey gelene ve yaşamının son bir ayını unutana dek. Ailesi, arkadaşları herşeyin yolunda olduğunu söyleyip dururken, Eylül bir şeylerin ters gittiğini anlamaya başlar. Ve hatırlamadığı bir ayın peşinden Bozcaada’ya gider. Orada, daha önce hiç görmediği derbeder, garip bir adam, ona seslenir:

“Eylül. Beni hatırlamıyor musun? Sen burada, bu adada bana aşık oldun.”

İşte, filmin ilk fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu