Yerli Dizi

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün yer aldığı Sefirin Kızı’nın setinden ilk kare

Ünlü oyuncular Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştıkları merakla beklenen Sefirin Kızı dizisinin setinden ilk görüntüler gelmeye başladı. Setten gelen fotoğraf karesi diziyi merakla bekleyen hayranları heyecanlandırmaya yetti.

Sefirin Kızı dizisinin çekimlerine Muğla’da başlanacağı duyurulmuştu. Öte yandan Sefirin Kızı ne zaman başlayacak sorusu özellikle tüm dünyaya yayılan Engin Akyürek’in hayranlarını yakından ilgilendiriyor.

Yapımını NGM ve O3 Medya’nın yaptığı Sefirin Kızı dizisinin kadrosu da netleşmeye başladı. Star TV’de izleyici ile buluşacak olan Sefirin Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak yer alıyor.

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın ortak olduğu Star TV’nin iddialı projesi Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu rNeslihan Atagül Doğulu ise Sefirin kızı Nare’ye hayat verecek.

Setten çekilen fotoğrafta Emgin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün pozitif halleri dikkat çekiyor. Öte yandan iki oyuncunun da hayranlarının ikiliyi birbirlerine oldukça yakıştırdıklarına dair yapılan paylaşımlar sosyal medya öne çıkıyor.

Dizinin yayın tarihiyle ilgili bir açıklama henüz yapılmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu