Yerli Dizi

Engin Akyürek’in hayranları Ölene Kadar dizisini daha başlamadan tüm dünyaya tanıttı

ATV’de 12 Ocak Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Ölene Kadar dizisinde geri sayım başladı. Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in başrolleri paylaştığı yeni dizi son dönemde ekrana gelen en önemli dizi projelerinden biri olarak gösteriliyor. Ünlü oyuncu Engin Akyürek’in tüm dünyaya yayılan hayranları kendi aralarında örgütlenerek sosyal medyada adeta gövde gösterisi yaptılar.

“Engin Akyürek” ve “Ölene Kadar” etiketleriyle paylaşım yapan Engin Akyürek fanları ülkelere göre saat hesabı yaparak  Ölene Kadar etiketini dünyada TT yapmayı başardılar.

Destekten TR

blank

Destekten TR

Engin Akyürek’in pekçok ülkeye dağılan hayranlarını Ölene Kadar dizisi heyecanı iyice sardı. Başarılı oyuncu Akyürek’ten dolayı dizinin başlayacağı saati iple çeken hayranlar şüphesiz hem dizinin hem de Engin Akyürek’in tüm dünyadaki en büyük kozu olmaya devam ediyor.

Destekten TR

blank

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR