Yerli Dizi

Engin Altan Düzyatan’ın dizisi Kurşun’un başlama tarihi belli oldu

Engin Altan Düzyatan’ın başrolünde yer aldığı Fox TV’nin iddialı dizisi Kurşun’un yayın tarihi belli oldu. Dizinin yayın gününün Çarşamba olarak belirlenmesi dikkat çekti.

İDDİALI OYUNCU KADROSUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Kadrosunda Engin Altan Düzyatan’ın yanı sıra;  Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu’nun yer aldığı Kurşun’un yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel’in yapıyor.

Dizinin senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’ın kaleme aldığı “Kurşun”, 23 Ekim Çarşamba günü ilk bölümüyle Fox TV’de ekrana gelecek.

KURŞUN’UN HİKAYESİ

1970’lerin İstanbul’unda adalet arayan Savcı Orhan Atmaca (Engin Altan Düzyatan) ve kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’in (Burçin Terzioğlu) yer altı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadele anlatılıyor.

Kurşun’un ilk bölüm teaser’ı da yayınlandı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu