Oyun

Epic Games’ten her gün bir ücretsiz oyun

Oyunseverlere müjde gibi gelişme…Epic Games Store, Yılbaşı Tatili kapsamında 17 Aralık’tan itibaren 15 boyunca her gün bir adet ücretsiz oyun dağıtacağını duyurdu.

Epic Games Store, kısa bir süre önce yapmış olduğu açıklamayla beraber Yılbaşı Tatili kapsamında 15 gün boyunca her gün 1 adet ücretsiz oyun dağıtacağını duyurdu.

Son zamanlarda GTA 5, Watch Dogs 2, Hitman ve FM 2020 gibi birçok popüler oyunu ücretsiz olarak dağıtan Epic Games, şimdi de 15 gün boyunca her gün bir adet ücretsiz oyun dağıtmaya hazırlanıyor.

17 Aralık’ta başlayacağı ifade edilen bu kampanyanda şimdilik hangi oyunların ücretsiz olarak dağıtacağı bilinmiyor. Dağıtılan ücretsiz oyunların 24 saat içinde kütüphaneye eklenmesini belirten Epic Games, oyunseverlerin bu oyunları süresiz olarak oynayabileceklerini de ekliyor.

Son olarak, Epic Games’in bu hafta dağıttığı ücretsiz oyunlara ise buradan ulaşabilirsiniz. Bahsi geçen bu oyunları ise 17 Aralık Perşembe gününe kadar kütüphanenize tamamen ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu