Dizi TVFragmanlar

Erbakan hoca parti kuruyor, Sevda kuşun kanadında 25. bölüm nefes kesen bölümüyle geliyor!

TRT1’in sevilen dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında heyecan dolu bir bölümle geliyor.  Başrollerinde Gürbey İleri, Buse Varol, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, isimlerin yer aldığı Sevda Kuşun Kanadında dizisinde bu akşam neler olacak? Ömer neden çılgına dönüyor? Erbakan hoca parti kuruyor. Yeni bölümde, Filiz’in kaçırılması sonrası gelişen olaylar ve Erbakan’ın parti kurmak çalışmaları ekrana gelecek. İşte 25. bölüm özeti

Ömer Çılgına Döner

Ömer, Kaşıyaralı’nın adamları tarafından gözlerinin önünde kaçırılan Filiz’i kurtarmak için hemen harekete geçer. Çılgına dönen Ömer, ne pahasına olursa olsun Filiz’i kurtarmak zorundadır. Kaşıyaralı ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Silahını çeken Ömer yapacağı bir hatanın Filiz’in hayatına mal olacağını iyi bilmektedir.


Erbakan Parti Kuruyor

Erbakan Hoca halkın yoğun ilgisi üzerine parti kurmaya karar verir. Kuracağı partinin adı Milli Nizam Parti’dir. Büyük bir basın toplantısıyla MNP’nin kuruluşu duyurulacaktır. Yol arkadaşları da Hoca’nın yanındadır.

Zafer Gazeteyi Basar

Leyla’nın Asım’la ilgili yaptığı haber Zafer’i çıldırtmıştır. Zafer’in baskısıyla Leyla gazeteden istifa eder. Hiç ummadığı bir yerden Leyla’ya iş teklifi gelir.

Zeynep’in Hastalığı

Zeynep’in tahlil sonuçlarına bakan Elif, durumun hiç de iyi olmadığını görür. Bunu söylemez; ancak Zeynep her şeyin farkındadır ve nişanlısı Mustafa’yı kendinden uzaklaştırmanın yollarını aramaya başlar.

Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan’ın, Yönetmenliğini Ayhan Özen’in, başrollerini Gürbey İleri, Buse Varol, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Müge Boz, Alper Türedi, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal Ali Buhara Mete ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaştığı dizi, 10 Şubat Cuma akşamı 25. bölümüyle TRT 1 ekranında izleyici karşısına çıkacak.

KÜNYE

Tarih: Her Cuma saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında

Yapım: Sonart Yapım

Yapımcı: Mesut Uçakan

Yönetmen: Ayhan Özen

Senaryo: Mustafa Burak Doğu, Oktay Berber, Nehir Aksu

Oyuncular: Gürbey İleri, Buse Varol, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Müge Boz, Alper Türedi, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal Ali Buhara Mete ve Bahadır Yenişehirlioğlu

Sevda Kuşun Kanadında 10 Şubat Cuma akşamı 25. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı