Televizyon

Ercan Taner’den sürpriz hamle… Ayrıldığı kanalla yeniden anlaştı

Spor spikeri Ercan Taner sosyal medya hesabından NTVSpor’la yollarını ayırdığını duyurmuş sonrasında beIN Sports’la anlaşmıştı. Ercan Taner, şimdi de geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şeklinde istifasını verdiği beIN Sports’a geri döndüğünü duyurdu. Ercan Taner, Pazartesi günü Beşiktaş – Fenerbahçe derbisini anlatacak.

ERCAN TANER’DEN beIN SPORTS AÇIKLAMASI

Ünlü spor spikeri Ercan Taner, beIN Sports’a geri döndükten sonra önemli derbi maçında görev alacağını duyurdu. Taner, Beşiktaş – Fenerbahçe arasında oynanacak derbiyi anlatacak.

Bu sürpriz gelişme beIN Sports’un resmi sosyal medya hesaplarından duyuruldu. Kanalın olayı “Evine hoşgeldin Ercan Taner” ifadesiyle duyurması dikkatlerden kaçmadı.

Ercan Taner de açıklamasında, “Eve dönüyorum… Sporseverlerle tekrar BeIN SPORTS ekranlarında buluşuyoruz. Pazartesi, Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde görüşmek üzere… Gördüğüm lüzum üzerine.” ifadelerini kullandı.

ERCAN TANER NEDEN İSTİFA ETMİŞTİ?

Ercan Taner, 18 Ocak’ta yaptığı duyuruda “Gördüğüm lüzum üzerine Perşembe akşamı saat 23:00’da Bein Sports’dan istifa ettim. Çalıştığım süre içinde, bana sonsuz yakınlık gösteren beIN Sports Ceo’su Sayın Yousef Al-Obaidly ve ekibine çok teşekkür ederim. Ayrılmamla ilgili, çeşitli duyumlar almaktayım. İstifa şahsi bir eylemdir ve ayrılma nedenimin Bein Sports markasıyla ve yönetimiyle bir ilgisi yoktur.” demişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu