Spor

Ercan Taner’in Fatih Altaylı öfkesi…”Ya Fatih sen ne işsin!”

Bloomberg HT’de açıklamalar yapan Fatih Altaylı, canlı yayında kameralara Ercan Taner’in telefon numarasını gösterdi. Bunun ardından Ercan Taner Fatih Altaylı’nın numarasını paylaştı.

Fatih Altaylı Bloomberg’te çarpıcı açıklamalarda bulundu. Rıdvan Dilmen’in açıklamaları esnasında konuşan Fatih Altaylı’ya Ercan Taner’den sert yanıt geldi.

Fatih Altaylı programda şunları söyledi: “Ercan Taner kafan mı iyi? Beni arıyormuşsun, açmıyormuşum. Ulan telefon burada duruyor. Kim bilir hangi numarayı arıyorsun? Ercan Taner bu akşam iş tuttuğun çeteye laf ettim diye mi hakaret ediyorsun. Seninle yargıya gideceğiz kardeşim. Ercan Taner’e birileri ‘Fatih Altaylı’ya saldır’ talimatı veriyor. Benim yayında olduğumdan bile haberi yok. Böyle utanmaz bu adamlar” dedi ve Ercan Taner tarafından gelen aramayı gösterince telefon numarası ekrana geldi.

Bu sözlerin ardından Ercan Taner’in Fatih Altaylı’ya cevabı sert oldu. Ercan Taner, Fatih Altaylı’ya şu sözlerle cevap verdi:

“Ya Fatih Altaylı sen ne işsin? Dürüst insanlara sallama Fatih Altaylı. Ben seni arıyorum telefonu bile açmıyorsun Fatih. Şerefsizlik yapma Fatih Altaylı. Sağa sola saldırma Fatih Altaylı” dedi ve Fatih Altaylı’nın cep telefonu numarasını paylaştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu